شنبه، 18 فروردین 1403 - 16:45

شما می‌توانید در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنید؟

رئیس ستاد انتخابات کرج گفت: شرط حضور در مرحله دوم انتخاب مجلس شورای اسلامی آن است که فرد یا در مرحله اول رأی نداده باشد یا صرفا در همان حوزه راه یافته به مرحله دوم، شرکت کند.

 کرج. امید بانوان؛ «مهدی آقابراری» با اعلام این خبر افزود: مرحله دوم انتخابات در ۲۲ حوزه برای مشخص شدن نمایندگان ۴۵ کرسی از بین ۹۰ نفر برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی فرمانداری کرج در ادامه درباره شیوه برگزاری مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: طبق اعلام وزارت کشور تنها در هشت حوزه انتخابیه که ۲ کرسی آن به مرحله دوم رسیده است، انتخابات به شکل تمام الکترونیک خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات کرج همچنین خواستار اطلاع رسانی دقیق در مورد افراد واجد شرایط شد که در این مرحله می‌توانند رأی بدهند و تصریح کرد: کسانی که در دور اول در همان حوزه انتخابیه رأی داده‌اند یا کسانی در مرحله اول انتخابات در هیچ حوزه و شهرستانی شرکت نکرده باشند، مجاز به شرکت در این دور از انتخابات هستند.

«کرج، اشتهارد و فردیس»،«تبریز، آذرشهر و اسکو»، «شبستر»، «میانه»، «پارس آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز مغان »، «سمیرم»، «لنجان»،  «تهران، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس»، «بیرجند، درمیان و خوسف»، «مشهد و کلات»، «آبادان»، «رامهرمز و رامشیر»، «خدا بنده»، «زنجان و طارم»، «شیراز و زرقان»، «مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد»، «کرمانشاه»، «گنبد کاووس»، «خرم‌آباد و چگنی»، «قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی»، «ملایر» و «ورامین» ۲۲ حوزه‌ای است که ۲۱ اردیبهشت ماه مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را برگزار خواهند کرد.

وی در پایان ضمن یادآوری رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی از برگزاری امن انتخابات، از حضور آگاهانه مردم قدردانی کرد و افزود: حضور آگاهانه، هوشمندانه و زمان شناسانه مردم در انتخابات با وجود تلاش‌های دشمن برای به حاشیه بردن انتخابات، ستودنی است.

 

 

کدخبر: 17213


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise