یکشنبه، 19 فروردین 1403 - 16:53

با هدف صیانت از فرمان مقام معظم رهبری؛

اولین جلسه قرارگاه جهش تولید با مشارکت مردم در البرز تشکیل شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با راه‌اندازی قرارگاه ویژه جهش تولید با مشارکت مردم در استان، اقداماتی عملیاتی و اجرایی را برای صیانت از فرمان رهبری و تحقق شعار سال در دستور کار قرار خواهیم داشت.

البرز. امید بانوان؛ «مجتبی عبداللهی» در اولین جلسه قرارگاه جهش تولید با مشارکت مردم استان که روز یکشنبه ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۳ در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، بیان کرد: مسائل اقتصادی و معیشت مردم چند سال متوالی است که در شعارهای سال طبق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مورد تأکید قرار گرفته به این دلیل که نیاز و مطالبه مردم است.

عبداللهی گفت: با راه‌اندازی قرارگاه ویژه جهش تولید با مشارکت مردم در استان، اقداماتی عملیاتی و اجرایی را برای صیانت از فرمان رهبری و تحقق شعار سال در دستور کار قرار خواهیم داشت.

وی افزود: بر این باور هستم که با اقدامی قرارگاهی، هدف محور و با سرعت بیشتری در قالب کمیته‌های تخصصی می‌توانیم ابعاد مختلف شعار سال را مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار دهیم.


استاندار البرز با بیان اینکه احیا واحدهای راکد تولیدی از جمله مواردی است که با جدیت در دستور کار قرار دارد، گفت: سال گذشته در این راستا رتبه نخست کشور را کسب کردیم و امسال نیز در تعاقب اهداف شعار سال ذیل کمیته مربوطه تصمیم سازی و اقدام خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه البرز، استانی جذاب برای سرمایه‌گذاران است، افزود: باید چگونگی ورود مردم به ابعاد مختلف اقتصادی استان را احصا کرده و با اطلاع رسانی گسترده، مورد اجرا قرار دهیم.

عبداللهی افزود: سال گذشته صادرات البرز از یک میلیارد دلار عبور کرد و باید با چاره اندیشی و ارائه راهکار، بتوانیم این رقم را افزایش دهیم.

وی گفت: توجه ویژه به رشد و توسعه دانش بنیان‌ها، فناوری‌های نوین و استارت آپ‌ها از جمله موضوعات مهمی است که باید مد نظر این قرارگاه قرار گیرد.

استاندار البرز افزود: کمیته‌های ۱۲ گانه تعیین شده ذیل این قرارگاه، شرح وظایف مشخصی دارند ولی در این نشست به صورت کمی و کیفی مورد تبادل نظر قرار می‌گیرد.

وی گفت: طی هم‌اندیشی با مدیران استان در سریع‌ترین زمان ممکن در خصوص کمیته‌های مربوطه به تجمیع رسیده و احکام رأسای کمیته‌ها صادر می‌شود.

کدخبر: 17218


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise