سه‌شنبه، 11 تیر 1398 - 12:54

دورهمی همسران سیاستمداران جهان +عکس

تصویری از همسران سران کشورهای شرکت کننده در نشست گروه ۲۰ G در ژاپن منتشر شده که همسر ترزا می تنها مرد این جمع است. این موضوع با واکنشهای متفاوتی از سوی کاربران فضای مجازی روبه رو شد.

کرج - امید بانوان؛ مجله مهر نوشت؛ همیشه در گردهمایی های سیاسی که در اقصا نقاط جهان برگزار می‌شود؛ دولتمردان و سیاستمداران زیادی در دنیا در آن شرکت می‌کنند. این سلسله نشست‌ها که معمولاً روزها و گاه تا یک هفته در هر محل طول می‌کشد، باعث می‌شود که این افراد همسران خود را نیز به همراه بیاورند. اگر چه رسانه‌های دنیا فقط چهره این سیاست مداران و تصمیماتی که دور یک میز می‌گیرند را بازتاب می‌دهند؛ اما جالب است بدانید که همواره کشور میزبان برای همسران این سیاستمداران برنامه‌هایی را در نظر می‌گیرد و طبعاً بیشتر این برنامه‌ها باب طبع زنانی است که در این روزها همراه با شوهران خود به این سفر کاری آمده‌اند.

حالا روز گذشته عکسی از همسران سران کشورهای شرکت کننده در نشست گروه ۲۰ G شهر اوزاکا ژاپن منتشر شده که همسر ترزا می تنها مرد این جمع است. این عکس جالب با واکنش متفاوتی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد. برخی ها می‌گویند هنگامی که در نشست سران کشورها ترازا می تنها زن حاضر در جلسه است؛ پس آن روی سکه را هم باید دید که همسر وی تنها مرد در جمع زنان سران این کشور هاست.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1722


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise