ترامپ برای زنان خطرناک است

همسر رئیس جمهور آمریکا معتقد است که «دونالد ترامپ» به دلیل دیدگاه خطرناکی که نسبت به زنان دارد، نباید به کاخ سفید بازگردد.

طالبان گزارش سازمان ملل درباره وضعیت زنان افغانستان را رد کرد

سخنگوی حکومت سرپرست طالبان در افغانستان گزارش اخیر هیئت معاونت سازمان ملل متحد در افغانستان (یوناما) درباره شرایط افغانستان به ویژه محرومیت زنان از تحصیل و کار را به شدت رد کرد.

زنان صهیونیست خیابان نزدیک ساختمان کابینه را بستند

شماری از زنان صهیونیست برای اعمال فشار بر سران رژیم اسرائیل برای بستن قرارداد مبادله اسیران با مقاومت فلسطین، خیابان نزدیک ساختمان کابینه این رژیم را بستند.

آموزش مهارت‌های کامپیوتر و زبان انگلیسی به دختران افغان

کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان با همکاری یک مؤسسه حامی زنان، از آموزش مهارت‌های کامپیوتر و زبان انگلیسی برای ده‌ها دانش آموز دختر افغان در ولایت «بادغیس» خبر داد.

فون‌ درلاین، «بانوی نسل‌کشی»

یکی از قانون‌گذاران ایرلندی پارلمان اروپا از مواضع جانبدارانه رئیس کمیسیون اروپا در قبال اقدامات رژیم صهیونیستی در جنگ غزه انتقاد کرده و او را «بانوی نسل‌کشی» نامید.

غیبت کارمندان زن ضربه شدید اقتصادی به افغانستان وارد کرده است

دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل اعلام کرد که ممنوعیت کار زنان در سازمان‌های غیردولتی افغانستان ضربه بزرگی به اقتصاد این کشور وارد کرده است.

 هر ساعت ۲ مادر در غزه کشته می‌شوند

هیئت زنان سازمان ملل امروز یکشنبه اعلام کرد: هر ساعت ۲ مادر در نوار غزه کشته می‌شوند.

اسپانیا هنوز درباره پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا تصمیم‌گیری نکرده است

دولت اسپانیا بار دیگر با رد ادعای آمریکا اعلام کرد که مادرید هنوز در مورد پیوستن به ائتلاف دریایی جدید در دریای سرخ تصمیم‌گیری نکرده است.

تهدید علیه مقام‌های آمریکایی به سطح بی‌سابقه‌ای رسیده است

معاون وزیر دادگستری آمریکا گفت، تهدیدهای تروریستی علیه مقام‌های دولتی این کشور به سطح بی‌سابقه‌ای رسیده است.

 تجاوز وحشیانه در غزه و فلسطین مصداق بارز نقض حقوق بشر است

رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: انتظار می‌رفت سازمان‌های بین‌المللی نقش بسیار فعالی در خصوص جنایت غزه داشته باشند، تجاوز وحشیانه در غزه و فلسطین مصداق بارز نقض حقوق بشر است و شورای عالی حقوق بشر سازمان ملل در این زمینه فعال نشده است.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise