سه‌شنبه، 11 تیر 1398 - 13:12

ادارات کرج پروژه‌های نیمه‌تمام خود را به فرمانداری اعلام کنند

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج از مدیران ادارات شهرستان کرج خواست تا پروژه های اولویت‌دار و در دست تکمیل خود را هرچه سریع‌تر به فرمانداری اعلام کنند تا در تخصیص بودجه سال ۹۸ مورد لحاظ قرار گیرد.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «محمد مجرد» در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بر ضرورت صرفه‌جویی در مصرف انرژی در ادارات و همچنین نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی تأکید کرد و اظهار داشت: با عنایت به تشکیل کارگروه سرمایه گذاری – اشتغال و اقتصاد در شهرستان کرج، اعلام نظرات کارشناسی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ضروری است.

وی در این جلسه از مدیران خواست تا ضمن اولویت بندی پروژه‌های نیمه تمام شهرستان کرج و اعلام آن به فرمانداری همکاری لازم را در جذب اعتبارات مورد نیاز شهرستان داشته باشند تا تکمیل طرح های نیمه تمام سبب ساز رشد و توسعه شهرستان کرج شود.

بر اساس گزارش دبیر کمیته برنامه ریزی فرمانداری کرج، سال 97 بالغ بر 80 میلیارد تومان بودجه مصوب شهرستان کرج بوده که بر اساس تخصیص های اعلام شده بین دستگاه های اجرایی توزیع و 100 درصد آن جذب شده است.

همچنین مقرر شد در جلسه آتی کمیته برنامه ریزی شهرستان کرج که در تاریخ 98/04/31 برگزار خواهد شد، در خصوص توزیع اعتبارات سال 98 ادارات شهرستان تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1726


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise