چهارشنبه، 12 تیر 1398 - 10:22

اسماعیل آجرلو خبر داد:

برگزاری چهارمین همایش بین‌المللی و جایزه ملی حقوق بشر آمریکایی

ستاد مردمی افشای حقوق بشر آمریکایی روز 12 تیر ماه چهارمین جشنواره بین المللی و جایزه ملی حقوق بشر آمریکایی را برگزار می‌کند.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از دبیرخانه این جشنواره؛ اسماعیل آجرلو دبیر این ستاد ضمن اعلام این خبر افزود: برای چهارمین سال پیاپی جشنواره و همایش بین المللی حقوق بشر آمریکایی در روز 12 تیرماه و همزمان با روز ملی افشای حقوق بشر آمریکایی برگزار می شود.

آجرلو افزود: امسال این رویداد علمی- هنری در قالب «جایزه ملی حقوق بشر آمریکایی» طراحی و اجرا می‌شود. بدین ترتیب که در هریک از گرایش‌های هنری، حقوقی و علمی، تولیدات تلویزیونی، رسانه‌های اجتماعی، فعالان سیاسی – اجتماعی، کارگروه‌های تخصصی در دبیرخانه تشکیل شده و به رصد و شناسایی افراد شاخص در زمینه مقابله با حقوق بشر آمریکایی می‌پردازد و سپس در قالب جایزه و نشان ملی معرفی و تقدیر می‌شود.

آجرلو ضمن قدردانی از همه کارشناسانی که در شناسایی فعالیت‌ها و افراد شاخص و جوان مدنظر با دبیرخانه جایزه ملی حقوق بشر آمریکایی همکاری نموده‌اند به شکل ویژه حوزه هنری انقلاب اسلامی مرکز و البرز، سازمان فضای مجازی سراج، مرکز آفرینش‌های هنری بسیج، قرارگاه رسانه‌ای مناسبت‌های انقلاب اسلامی صدا و سیما، مرکز وکلای قوه قضاییه را مورد اشاره قرار داده و تقدیر نمود.

گفتنی است چهارمین همایش بین المللی و اولین جایزه ملی «افشای حقوق بشر آمریکایی» روز 12 تیرماه ساعت 17:30 در تهران، تالار اجتماعات حوزه هنری برگزار می‌شود و حضور علاقمندان در این برنامه آزاد است.

کدخبر: 1734


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise