چهارشنبه، 12 تیر 1398 - 18:12

افتتاح اولین پردیس سینمایی استاندارد البرز

معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز از موافقت کمیسیون بند٥ طرز کار سالن‌های نمایش فیلم با مجوز بهره برداری پردیس سینمایی اکو مال خبر داد.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز؛ سارا بهراد با اعلام این خبر افزود: با توجه به در خواست مالک پردیس سینمایی اکو مال مبنی برآماده بودن این پردیس جهت بهره برداری، معاونت هنری، سینمایی و سمعی، بصری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی البرز، از اعضای کمیسیون بند ٥ طرز کار سالن‌های نمایش فیلم دعوت و کمیسیون مذکور تشکیل جلسه داد،.در این جلسه ابتدا اعضاء کمیسیون از پردیس سینمایی اکو مال بازدید کرده و سپس به بحث و تبادل نظر پرداخته و با صدور مجوز شش ماهه بهره برداری از پردیس سینمایی اکو مال موافقت گردید.

وی افزود: پردیس سینمایی اکو مال دارای شش سالن است که از این شش سالن پنج سالن آن آماده بهره‌برداری است که سالن یک آن دارای ٤٨٦ صندلی و سالن شماره دو دارای ٨٣ صندلی و سالن شماره سه و چهار دارای ٩٥ صندلی و سالن شماره پنج دارای ٤٢ صندلی که مجموعا دارای ٨٠١ صندلی است.

معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز خاطر نشان کرد: سالن شماره شش با ظرفیت ١٢٣ صندلی در مرحله آماده سازی بوده و صدور مجوز آن منوط به بازدید مجدد کمیسیون بند ٥ و موافقت اعضاء است.

بهراد در پایان اعلام کرد: ان شاء الله طی روزهای آینده جشن افتتاح این پردیس سینمایی با حضوری جمعی از مسئولین کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 1740


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise