شنبه، 22 اردیبهشت 1403 - 16:22

خیابان پنجم غربی «آق تپه» تعریض می‌شود

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از اجرای طرح تعریض خیابان پنجم غربی آق تپه خبر داد.

کرج . امید بانوان؛‌ «عباس سعیدی کیا» در جلسه‌ای که با حضور «مریم قهرمانی» رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر کرج و جمعی از معتمدین محله آق‌تپه برگزار شد،  اظهار کرد: تعریض خیابان‌ها در مناطق پرتردد باعث کاهش بار ترافیکی، سهولت در رفت‌وآمد و رضایت شهروندان می‌شود.

وی ادامه داد: در همین راستا، حسب درخواست و پیگیری شهروندان، طرح تعریض خیابان پنجم غربی آق تپه در دستور کار شورای شهر کرج قرار گرفته است.

وی توضیح داد: بر این اساس، پس از انجام نقشه‌برداری، تغییر پوستی عرضی این خیابان از ۱۶ به ۳۰ متر به تصویب رسید.

این مسئول تصریح کرد: بعد از این مرحله، پس از تعیین برنامه اجرایی این پروژه توسط شهرداری منطقه ۳، موضوع برای تصویب نهایی و اجرا به مراجع ذی ربط ارجاع داده می‌شود.

توجه شورای ششم به مناطق کم برخوردار

در ادامه این نشست رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر کرج  اظهار کرد: شهرداری‌ به‌عنوان نهادی خدماتی  وظیفه دارد در جهت آبادانی شهر و ایجاد محیطی مطلوب برای زندگی شهروندان تلاش کند.

مریم قهرمانی با تأکید بر توجه به مناطق کم برخوردار گفت: در دوره شورای ششم رویکرد ما در کنار سایر برنامه‌ها، حمایت و توجه به محلات کم برخوردار بوده که اقدامات خوبی نیز در این راستا صورت گرفته و همواره از این محلات بازدید و با ساکنان آن نشست‌هایی داشته‌ایم.

این مسئول افزود: امیدواریم با تعامل ساکنین و اهتمام شهرداری منطقه ۳ هر چه سریع تر شاهد تعریض خیابان پنجم آق تپه باشیم تا مشکل چندین ساله ساکنان این محله برای تردد رفع شود.

 

کدخبر: 17542


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise