دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 - 13:35

سلسله برنامه‌های دهه کرامت حوزه هنری البرز تشریح شد

رئیس حوزه هنری استان البرز اقدامات حوزه هنری استان در دهه کرامت را تشریح کرد.

البرز. امید بانوان؛ رئیس حوزه هنری استان البرز ضمن تبریک دهه کرامت گفت: ولادت با سعادت دو گوهر گیتی حضرت ثامن الحجج (ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت معصومه (س) ایام مناسبی برای یکی شدن و یکدل شدن است و امیدوارم کریم بودن را از این خاندان بزرگ خصوصا امام رئوف تلمذ کنیم.

 «محمد مهرابی» در خصوص اقدامات حوزه هنری استان البرز در دهه کرامت توضیح داد: فضاسازی شهری با نصب بیلبوردها و دیوارنگاره‌ها با موضوع دهه کرامت، برگزاری جشن هنری روز دختر و تقدیر از دختران هنرمند در دهکده تفریحی باغستان با همکاری گروه هنری بانوان راویه از جمله فعالیت‌های حوزه هنری استان البرز به شمار می‌روند.

رئیس حوزه هنری استان البرز با اشاره به تولیدات رسانه‌ای این مجموعه در دهه کرامت ادامه داد: این مجموعه در حال تولید حداقل سه نماهنگ با موضوع امام رضا (ع)، عرق و علاقه کرجی‌ها به امام رئوف و روز دختر است. اکنون نماهنگ سوم مراحل پایانی خود را سپری می کند و امید آن می‌رود به.زودی برای پخش و انتشار در فضای مجازی و صداوسیما آماده شود.

مهرابی با اشاره به نقش آفرینی بانوان هنرمند در تبیین معارف اهل بیت (ع) به ویژه در دهه کرامت مطرح کرد: در روز پنجشنبه طی مراسمی از 40 نفر از هنرمندان دختر و نوجوان البرزی که در این حوزه فعالیت داشته‌اند، تقدیر به عمل می‌آید. این هنرمندان از بازیگران تئاتر و گروه سرود هستند.

وی از برگزاری اجتماع بزرگ ۲۰ هزار نفری امام رضایی‌ها در شهر کرج در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه خبر داد و ضمن دعوت از همه البرزنشینان برای حضور در این مراسم بیان کرد: در این رویداد معنوی باشکوه، حوزه هنری استان البرز در زمینه محتواسازی، فضاسازی و پوشش رسانه‌ای قبل، حین و پس از مراسم و نیز تبلیغات برنامه فعالیت می‌کند.

رئیس حوزه هنری استان البرز در پایان از همه فعالیت‌های انجام شده در راستای برگزاری رویداد بزرگ اجتماع امام رضایی‌ها تشکر و ابراز امیدواری کرد که این اجتماع به نحو احسن برگزار شود تا برگ افتخار آفرین دیگری در عرصه ولایتمداری و ولایت محوری در دفتر افتخارات استان البرز ثبت شود.

کدخبر: 17582


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise