سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 11:54

مرکز البرزپژوهی در کرج راه‌اندازی می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: در حوزه البرزشناسی و کرج شناسی مرکز البرزپژوهی به همت شهرداری کرج راه‌اندازی می‌شود.

کرج. امیدبانوان؛ حجت الاسلام «علیرضا سعیدی» با بیان این خبر اظهار داشت: کرج اولین شهری است که با ۶۰ مجموعه فرهنگی استان البرز وارد انعقاد تفاهم‌نامه شده ۲۱ مجموعه ۲۵ درصد از هزینه‌های اجرای برنامه‌های خود را دریافت کرده‌اند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج افزود: همچنین کرج اولین شهری است که نقشه مهندسی فرهنگی کشور را به اجرا درآورده است.

سعیدی اذعان کرد: از دیگر اقدامات فرهنگی انجام شده می‌توان به رونمایی از هشت جلد کتاب البرزشناسی در سال گذشته در روز فرهنگی کرج خبر داد.

وی بیان کرد: در سال گذشته ۵۰۰ میلیون تومان بودجه و در سال قبل از آن ۴۰۰ میلیون تومان به جشنواره تئاتر استان اختصاص یافت و امسال نیز بودجه‌ای بدین منظور در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج متولی فرهنگ هر استان را اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آن دانست و تأکید کرد: شورای دوره ششم شهر کرج ۶ و نیم میلیارد تومان بودجه فرهنگی شهر را به ۱۶۷ میلیارد تومان افزایش داد.

کدخبر: 17591


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise