سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 14:00

افزایش درآمدهای الکترونیکی کمک‌های مردمی کمیته امداد استان البرز

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان البرز گفت: در دو ‌ماهه سال جاری مردم استان البرز با پرداخت یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان در بستر الکترونیکی به نیازمندان کمک کردند.

البرز. امید بانوان؛ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان البرز گفت: کمیته امداد در تلاش است تا کمک‌های مردمی متناسب با نیاز محرومان هزینه شود چرا که این کمک‌ها در حل مشکلات نیازمندان بسیار مؤثر است.

«ابوالفضل فلاح قنبری» با بیان اینکه در دو ‌ماهه سال جاری مردم استان البرز با پرداخت یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان در بسترهای الکترونیکی به نیازمندان کمک کردند، افزود: این مبلغ در مدت مشابه سال قبل صد و هفتاد میلیون تومان بوده که در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته است.

معاون توسعه مشارکت‌های کمیته امداد استان البرز تصریح کرد: روش‌های نوین سبب تسریع در امر کمک‌رسانی به نیازمندان نیز می‌شود.

فلاح قنبری بیان کرد: پرداخت کمک‌های مردمی به روش نوین برای خیران و نیکوکاران نیز آسان‌تر است و به راحتی می‌توانند با تلفن همراه خود بدون صرف زمان مبلغ مورد نظر را به حساب نیازمندان واریز کنند.

وی گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد مهربانی # ۰۲۶*۸۸۷۷* از طریق گوشی همراه کمک‌های خود را به صورت الکترونیکی برای کمک به نیازمندان پرداخت کنند.

کدخبر: 17594


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise