دوشنبه، 17 تیر 1398 - 10:27

رسولی:

عدم اجرایی کردن مصوبات شورا به معضلی بزرگ تبدیل شده است

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به ضرورت مناسب سازی پیاده راه‌ها برای معلولین جسمی حرکتی و جابنازان و عدم توجه به این امر، گفت: عدم اجرایی کردن مصوبات شورا به معضلی بزرگ تبدیل شده است.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از پایگاه خبری شورای اسلامی شهر کرج؛ احد رسولی در صد و پنجاه و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، عنوان کرد: ما هفدهم دی ماه 97 لایحه مناسب سازی فضاهای شهری برای معلولین جسمی حرکتی و جانبازان را مصوب کردیم و در تاریخ 26 فروردین ماه سال جاری این لایحه ابلاغ شد.

وی افزود: مقرر شده بود از تاریخ ابلاغ این لایحه، به صورت مداوم ستادی شکل گیرد، این در حالی است که این ستاد بیش از یک بار برگزار نشده و مصوبات آن هم تا کنون عملیاتی نشده است.

این عضو شورا با بیان اینکه عدم اجرایی کردن مصوبات شورا به معضل بزرگی تبدیل شده است، اظهار کرد: ضروری است به معاونت معماری شهرسازی ابلاغ شود در راستای اجرایی کردن لوایح و مصوبات برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.

رسولی با اشاره به اینکه بازدیدی از یکی از مناطق داشته است، ادامه داد: در این بازدید متوجه شدم هیچ اثری از این مصوبه در کف پیاده راه‌های شهر دیده نمی شود.

وی با تاکید بر اینکه اگر مدیر شهری نداند کوچه کجاست خیابان کجاست و محله چیست مدیر شهری خوبی نیست، بیان کرد: مدیر شهری زمانی مدیر است که از مسائل کوچک و درشت کوچه تا محله را بداند و برای آن برنامه ریزی کند.

رسولی با اشاره به اینکه مدیریت شهری از کوچه شروع می شود و به ناحیه و منطقه می رسد، ابراز امیدواری کرد: کار مدیران شهری را از کوچه ها ببینیم که شروع شده و مدیریت محله محوری را بنیان کار خود قرار دادند.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1762


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise