دوشنبه، 17 تیر 1398 - 16:00

همایش حجاب و عفاف برگزار می‌شود

همایش حجاب و عفاف توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با اهداف آموزشی و تجلیل از فعالان عرصه حجاب و عفاف استان برگزار می‌شود.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،ناصر مقدم، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن بیان مطالب فوق و دعوت از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه البرز برای شرکت در این همایش افزود: تمامی اهالی فرهنگ و هنر و رسانه استان می توانند با ارسال آثار خود به این اداره کل در این همایش که ساعت ١٠ صبح روز چهارشنبه ٢٦ تیر ١٣٩٨ در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار می شود، شرکت کنند.

مقدم اظهار داشت: برای برگزاری این همایش فراخوانی طراحی و تدوین گشته است که اهالی فرهنگ و هنر و رسانه می‌توانند در بخش های مختلف عکس، فیلم کوتاه، گزارش و مقالات رسانه ای، کتاب آثار تولیدی خود در عرصه حجاب و عفاف را به بخش های مربوطه در اداره کل ارسال نموده و در همایش شرکت کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز خاطرنشان کرد: سخنرانی یکی از صاحب نظران، پخش فیلم کوتاه، تقدیر از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی و تجلیل از ناشران، موسسات فرهنگی هنری، کانون های فرهنگی هنری مساجد و موسسات قرآن و عترت فعال در عرصه حجاب و عفاف از بخش های دیگر این همایش است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1770


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise