سه‌شنبه، 18 تیر 1398 - 12:41

حریق نمایشگاه خودرو در رزکان نو مهار شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان فردیس از وقوع حریق در یک نمایشگاه خودرو در محل رزکان نو خبر داد و گفت: تلاش نیروهای آتش نشانی به اطفای حریق منجر شد.

کرج - امید بانوان؛  فارس نوشت؛ حسین ذکایی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان فردیس امروز گفت: پارکینگ یک اتو گالری واقع در رزکان نو، روبروی هایپر استار بامداد امروز دچار حریق شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان فردیس با بیان اینکه نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از مطلع شدن از حریق وارد فاز عملیاتی شدند، اظهار کرد: این آتش سوزی منجر به آسیب دیدن چهار خودرو شد.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی از دو ایستگاه در محل حاضر شدند و هم زمان با اطفاء حریق، خودروهای دیگر پارکینگ را از محل خارج و از گسترش حریق و خسارت بیشتر جلوگیری کردند.

ذکایی با اشاره به اینکه عوامل آتش نشانی مشکین دشت هم در این حادثه به اطفای حریق کمک کردند، یادآور شد: این آتش سوزی خسارت جانی به دنبال نداشته است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان فردیس در پایان اعلام کرد: ساعت اطلاع سازمان آتش نشانی از این آتش سوزی 3:13 و ساعت پایان عملیات 4:20 گزارش و ثبت شده است.

کدخبر: 1778


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise