چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 10:25

اجرای بخش دوم سامانه برخط بارنامه الکترونیک در استان البرز

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از اجرای بخش دوم سامانه برخط بارنامه الکترونیک در استان البرز خبر داد.

البرز. امید بانوان؛ «میثم قدمی» با اعلام این خبر اظهار کرد: با هدف ارائه خدمات بهتر به رانندگان و صاحبان کالا، شرکت‌های حمل و نقل و نهادهای کنترلی و نظارتی، اعتبارسنجی راننده پیش از صدور سند حمل و الکترونیکی کردن اسناد حمل و نقل بخش دوم سامانه برخط بارنامه الکترونیک در استان البرز از تاریخ بیستم خرداد ماه سال جاری اجرایی شد.

وی افزود: این طرح به مدت ۱۵ روز به صورت آزمایشی و برای اصلاح و تدقیق شماره تلفن همراه رانندگان در سامانه کارت هوشمند اجرا و سپس به طور کامل اجرایی می‌شود.

قدمی به نحوه اجرای طرح در استان البرز اشاره کرد و افزود: ایجاد پیش‌نویس بارنامه الکترونیکی توسط شرکت حمل و نقل، ارسال رمز یکبار مصرف ۶ رقمی از شماره ۵۰۰۰۱۴۱  و ۵۰۰۰۱۴۳  به شماره همراه رانندگان و صدور بارنامه الکترونیک و دریافت کد رهگیری از سامانه بارنامه برخط به عنوان نحوه اجرای این طرح در استان مشخص شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز تصریح کرد: از مزایای این طرح می‌توان به فراهم شدن امکان اعتبارسنجی پیش‌نویس بارنامه ،حذف یا کاهش مغایرت ناشی از ثبت اطلاعات خارج از توافق بین شرکت حمل ونقل و راننده هنگام صدور و ابطال بارنامه و  راستی آزمایی صدور و یا ابطال سند حمل با تأیید راننده اشاره کرد.

کدخبر: 17794


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise