دوشنبه، 28 خرداد 1403 - 15:33

طرح استخدامی شهید زین‌الدین در البرز به ایستگاه پایانی رسید

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز گفت: مرحله چهارم اجرای طرح استخدامی شهید زین‌الدین در استان البرز با برگزاری آزمون استخدامی متمرکز استانی به پایان رسید.

 البرز. امید بانوان؛ «کاوه حدادپور» اظهار کرد: روند برگزاری آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین به ایستگاه پایانی رسید. 

وی افزود: برای برگزاری این آزمون از حدود هشت ماه پیش با حمایت‌های استاندار و با برگزاری ۲۸ جلسه تخصصی و فنی در استانداری البرز در راستای تعیین و احراز پست‌های اختصاصی متناسب با دستگاه‌های اولویت‌دار استان و جذب اعتبارات مربوطه، اقدامات لازم برای بسترسازی و برخورداری استان از این ظرفیت مهم انجام شد.

 معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز خاطرنشان کرد: این آزمون که به‌منظور جذب و استخدام نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی استان و با محوریت معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز هدایت شده است، با عنوان طرح شهید والامقام زین‌الدین در استان البرز برگزار شد.

 حدادپور اضافه کرد: این آزمون با ۹۰ سهمیه استخدامی به‌منظور جذب نیروی جوان، تحصیل کرده و انقلابی، تحول‌خواه و نخبه با هدف تکمیل کادر اداری و تقویت بدنه کارشناسی دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

 وی تصریح کرد: در این آزمون با انجام گزینش ۴۱۳ نفر ثبت‌نام داشته‌ایم که به‌صورت پنج برابر ظرفیت اعلام شده است که با انجام مصاحبه‌های تخصصی و شرکت در جلسات کانون ارزیابی، افرادی با امتیاز بالاتر انتخاب و در محل‌های تعیین شده به‌کارگیری خواهند شد.

کدخبر: 17809


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise