دوشنبه، 28 خرداد 1403 - 18:37

رئیس اتاق بازرگانی گرگان:

حمایت از بانوان فعال اقتصادی از تکالیف اتاق بازرگانی است

رئیس اتاق بازرگانی گرگان گفت: یکی از تکالیف اصلی اتاق این است که کنار بانوان علاقه‌مند به فعالیت اقتصادی باشیم و از ظرفیت آنها استفاده کنیم زیرا این قشر ۵۰ درصد جامعه را تشکیل می‌دهند.

شهربانو. امید بانوان؛ بازار نوشت؛ «امیر یوسفی» در جلسه مجمع عمومی کانون زنان بازرگان استان گلستان که در محل اتاق بازرگانی گرگان برگزار شد، اظهار کرد: خوشحالیم بانوان علاقه‌مند به تجارت در جلسات اتاق شرکت می کنند و حضور فعال دارند.

 رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گلستان افزود: بسیاری از استان‌ها هنوز کانون زنان بازرگان را تشکیل نداده‌اند و گلستان جزو استان‌های پیش رو در این زمینه به حساب می‌آید.

 وی گفت: یکی از تکالیف اصلی اتاق این است که کنار بانوان علاقه‌مند به فعالیت اقتصادی باشیم و از ظرفیت آنها استفاده کنیم زیرا این قشر ۵۰ درصد جامعه را تشکیل می‌دهند.

 یوسفی ادامه داد: اتاق بازرگانی مشاور سه قوه است و در جایگاه‌های اقتصادی کشور دارای نظر است که می‌تواند از این ظرفیت برای برداشتن موانع تجارت و بازرگانی استفاده کند.

 وی افزود: ۶۰ درصد کارمندان و ۶ جایگاه مدیریتی اتاق بازرگانی گرگان را بانوان تشکیل می‌دهند.

 وی تصریح کرد: بسیاری از موضوعات استانی و حتی کشوری در کمیسیون‌های اتاق بازرگانی گرگان اتخاذ می‌شود.

 رئیس اتاق بازرگانی گرگان گفت: از کانون زنان بازرگان خواستیم هیچ نگرانی نداشته باشند و هر چالشی دارند مطرح کنند تا با کمک هم مرتفع کنیم.

کدخبر: 17816


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise