سه‌شنبه، 29 خرداد 1403 - 11:47

حمایت از مشاغل نوآورانه مددجویان کمیته امداد با برگزاری کارگاه‌های آموزشی

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان البرز اعلام کرد که با برگزاری دوره‌های آموزشی در سال جاری از مشاغل نوآورانه حمایت خواهد شد.

 البرز . امید بانوان؛ «غلامحسین پور منافی» گفت: با هدف حمایت از مشاغل نوآورانه و توانمندسازی در رشته‌های مورد علاقه مددجویان، کارگاه آموزشی در سطح استان برگزار خواهد شد.

 پورمنافی با اشاره به حضور  مددجویان دارای ایده در این کارگاه های آموزشی، ادامه داد: این کارگاه‌های آموزشی با همکاری  مرکز  فنی و حرفه‌ای و آموزش در رشته های مختلف مانند: نقاشی روی سفال، گلیم و فرش، معرق و کار روی چرم و ... انجام خواهد شد.

 وی با تأکید به تنوع موضوعی در حوزه‌های مشاوره شغلی و آموزشی در این کارگاه‌ها، افزود: شرکت کنندگان در این دوره‌ها با ارائه ایده‌های خود و آموزش اصول و مفاهیم کارآفرینی، در حضور مدرسان با تجربه، روش‌های خلق، ارائه و ثبت ایده و همچنین بخش بندی بازار و روابط مشتریان، شبکه های توزیع و جریان های درآمدی می توانند مدل کسب و کار را به صورت عملی تمرین کنند.

 معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان، با بیان اینکه زمینه‌سازی برای اشتغال مددجویان، عزت نفس ایشان را تقویت می کند، گفت: تلاش می کنیم با تقویت پتانسیل های مددجویان و خانواده های مورد حمایت، آموزش و ارائه تسهیلات اشتغالزایی، بستر خودکفایی جامعه هدف را فراهم آوریم.

کدخبر: 17823


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise