چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 10:35

جدا شدن فردیس از کرج اشتباه بود

مشاور امور اجرايى استاندار البرز با بیان اینکه جدا شدن فردیس از کرج اشتباه بود، گفت: عدم رضایت ازاجرای محدوده سیاسی کلانشهر کرج و شهر فردیس یکی از مضرات استقلال شهرداری فردیس است.

کرج - امید بانوان؛ فارس نوشت؛ هیربد معصومی، مشاور امور اجرایى استاندار البرز عصر روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، گفت: موافق استقلال شهرداری فردیس نبودم، نباید مدیریت های شهری به صورت جزیره ای انجام شود بلکه با مدیریت یکپارچه می توان موفق تر عمل کرد.

مشاور امور اجرایى استاندار البرز با بیان اینکه زمانی که در تهران فعالیت داشتم اجازه استقلال شهر ری را ندادم، اظهار کرد: وجود شهرهای متعدد در کلانشهرها موجب شده تا بسیاری از پروژه ها به ثمر نرسد.

وی با اشاره به تداخل محدودیت ها در استان البرز افزود: وجود مشکل و عدم رضایت از محدوده سیاسی کلانشهر کرج و شهر فردیس یکی از مضرات استقلال شهرداری فردیس است؛ فردیس نباید از کرج جدا می شد.

معصومی ادامه داد: توسعه متقارن استان البرز از اولویت های وزارت کشور و استانداری البرز است، در قالب توسعه متوازن تقسیم بندی مناطق محروم در البرز به ترتیب مربوط به شهرستان های طالقان، اشتهارد، نظرآباد، فردیس و کرج است.

وی با بیان اینکه تکمیل چند پروژه محدود بهتر از انجام و استارت چندین پروژه نیمه تمام است، اضافه کرد: اقدامات و همکاری منسجم همراه با اتحاد میان مسؤولان می تواند به موفقیت یک منطقه کمک کند.

معصومی یکی دیگر از اهداف استانداری را راه اندازی هیأت حل اختلاف برشمرد و افزود: شوراهای شهر و شهرداری ها با فعال شدن این هیأت تقویت خواهند شد؛ در راستای راه اندازی هیأت حل اختلاف استان البرز برنامه ریزی دقیقی صورت گرفته است.

مشاور امور اجرایى استاندار البرز اظهار کرد: راه اندازی شورای حل اختلاف در کمیسیون ماده پنج رسیدگی شده است و بدون شک به پاسخگویی مطالبات مردم نیز کمک خواهد کرد.

معصومی با اشاره به ترافیک اتوبان تهران_کرج خاطرنشان کرد: بحث راه ها به صورت عام مدنظر است و مشکل ترافیک باید رفع شود که گره کور ترافیک در استان البرز با انجام پروژه کمربند جنوبی البرز باز خواهد شد.

وی مطرح کرد: پیوسته بودن تهران و کرج یک مزیت به شمار می‌آید البته تاکنون موفق نشده‌ایم از این اتصال درست استفاده کنیم در حالیکه از مضرات این پیوستگی تا حدامکان استفاده شده است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1785


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise