چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 10:54

کلنگ ساخت کتابخانه مرکزی البرز به زمین زده شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز، استانی با مردمانی فرهیخته و ارزشمند است که برایم قابل قبول نبود که از امکان مهم کتابخانه مرکزی برخودار نباشد.

کرج - امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ شهبازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی کتابخانه مرکزی استان که روز سه شنبه ۱۸ تیرماه در محل پارک ابن سینا صورت گرفت، افزود: اتحاد و انسجام مجموعه مدیران استان، توفیقات ارزشمندی را برای این استان رقم زده است.

وی با اشاره به دوران دفاع مقدس ادامه داد: در این دوران با اتحاد، وفاق و همدلی تمامی مردم ایران، اسباب سربلندی کشور فراهم شد.

شهبازی گفت: باید به البرز به عنوان آخرین استان کشور کمک کنیم که هویت خود را بدست بیاورد.

وی افزود: البرز سرشار از ظرفیت‌ها و فرصت‌های کم نظیر است که جدیت مجموعه مدیران استان و تسهیلگری دولت در استان، درصدد بهره برداری حداکثری از این امکانات در جهت رشد و توسعه استان هستیم.

استاندار البرز اضافه کرد: با توجه به اینکه شاکله البرز بر مبنای علمی طراحی شده، آینده درخشانی را برای این استان متصور هستم.

وی گفت: البرز، استانی با مردمانی فرهیخته و ارزشمند است که برایم قابل قبول نبود که از امکان مهم کتابخانه مرکزی برخودار نباشد.

شهبازی افزود: عملیات اجرایی این کتابخانه در مساحتی با حدود 5 هزار و 500 متر مربع و زیربنای 10 هزار متر مربعی با 5 طبقه و اعتباری حدود 52 میلیارد تومان آغاز شد.

وی عنوان کرد: مقرر شد که کتابخانه مرکزی البرز ظرف 2 سال به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1786


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise