پنجشنبه، 31 خرداد 1403 - 13:18

استاندار البرز مطرح کرد

ادای دین شهدای خدمت با مشارکت در انتخابات

نماینده عالی دولت در استان البرز در جلسه با نمایندگان فرماندار گفت: با حضوری هوشمندانه و مشارکت بالا دین‌مان را به دولت صادق الوعده ادا کنیم.

 البرز. امید بانوان؛ «مجتبی عبداللهی» در نشست با نمایندگان فرمانداران که روز پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ در سالن جلسات میلاد کرج برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدشان افرود: تفکر جهادی و انقلابی ما غیر قابل کتمان است و دل‌مان می‌خواهد رئیس جمهوری با این ویژگی انتخاب شود.

 وی با اشاره به عملکرد ۳۳ ماهه دولت سیزدهم بیان کرد: الویت ما بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب مشارکت بالایت و همه سلایق در انتخابات شرکت کنند.

 رئیس شورای تأمین استان تصریح کرد: عمل به وعده‌های دولت سیزدهم بی‌نظیر بود و اقداماتی جهادی این دولت کمتر بیان شده است.

 نماینده عالی دولت افزایش سرانه‌های درمانی، آموزشی و اشتغال را برخی از تلاش‌های شبانه‌روزی دولت سیزدهم و اقدامات شهید جمهور در استان البرز عنوان کرد.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: وظیفه شما نمایندگان فرماندار در روز انتخابات تنها رأی گرفتن از رای دهندگان است و می‌بایست تلاش کرد که مشارکت هم افزایش پیدا کند.

 طبق گفتۀ رئیس حوزه انتخابات استان البرز ۱۳۴۵ شعبه اخذ رأی در استان تدارک دیده شده که بیش از ۶۰ درصد آن متعلق به شهرستان کرج است.

 استاندار البرز افزود: بیش از ۲۴ هزار نفر عوامل اجرایی فرایند انتخابات را انجام می‌دهند که بیش از ۱۴ هزار نفر از آنها در  ۷۴۴ شعبه اخذ رای شهرستان کرج فعال هستند.

 وی با اشاره به عوامل اجرایی شعب اخذ رأی ادامه داد: در هر شعبه بین ۱۵ تا ۲۰ نفر حضور دارند تا انتخاباتی سالم، پر شور و بر اساس معیارهای رهبر معظم انقلاب انجام شود.

 استاندار تأکید کرد: انتخابات تکمیل کننده تشییع پیکر شهدای خدمت است و می‌بایست با مشارکت بالا دین خود را به دولت ادا کنیم.

کدخبر: 17873


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise