چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 12:18

۵۵ خانوار نیازمند البرز خانه دار شدند

۵۵ خانوار ایتام به همت خیران و با حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز دارای سرپناه شدند.

کرج - امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ حدود ۲هزار و ۲۰۰ یتیم در البرز مشمول طرح اکرام ایتام بوده و ۲ هزار و ۵۰۰ فرزند خانواده های نیازمند نیز از مزایای طرح محسنین در البرز برخوردار هستند.

۵۳ هزار نفر به صورت دائمی زیرچتر حمایت های مالی و معنوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز قرار دارند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز روز چهارشنبه با اشاره به عزم جدی این نهاد برای خانه‌دار شدن تمام ایتام تحت حمایت درسال جاری گفت: خانه‌دار شدن خانوارهای ایتام در چارچوب خاص و با کمک های بلاعوض خیرین و کمیته امداد پیش می رود که به تازگی ۵۵ خانوار از سرپناه در این استان بهره مند شدند.

سید هادی کرابی اظهار داشت: تأمین مسکن اصلی‌ترین نیاز انسان‌ها است و خانه‌دار شدن خانوارهای مددجو موجب آرامش و امنیت روانی خواهد شد بنابراین برای سایر مددجویان تحت حمایت نیز در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت مسکن مهر و به‌طور مشخص شرکت عمران شهر جدید هشتگرد خانوارهای مددجو را خانه‌دار کنیم.

وی گفت: یکی از موانعی که مددجویان همواره برای رفع آن دچار مشکل هستند ضمانت تسهیلات مسکن مهر است که با پیگیری‌های صورت گرفته مقرر شد با ارائه معرفی‌نامه کمیته امداد و دریافت اقرارنامه از مددجویان نسبت به تحویل واحدهای مسکونی به خانوارهای فاقد مسکن اقدام شود.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد البرز عنوان کرد: با توجه به گرانی افسارگسیخته مسکن، میزان فعلی اعتبارات پاسخگوی نیاز مسکن جامعه هدف امداد امام (ره) در البرز نیست و برای خانه دار شدن تمام خانوارهای تحت حمایت این نهاد نیازمند یاری خیران هستیم.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1788


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise