آرشیو، 8 آبان 1394 - 19:32

مردان بدانند، چهار نیاز همسران

 همان طور که می‌دانید برای داشتن یک زندگی مشترک موفق، کافی است بدانید چگونه باید با همسرتان رفتار کنید. آن چه خوشبختی و موفقیت یک زندگی مشترک را تضمین می‌کند، آشنایی با مهارت‌های زندگی مشترک و به کارگیری آن‌هاست. بنابراین اگر می‌خواهید زندگی خوبی داشته باشید، مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 کرج - امید بانوان؛ روزنامه خراسان نوشت؛ همان طور که می‌دانید برای داشتن یک زندگی مشترک موفق، کافی است بدانید چگونه باید با همسرتان رفتار کنید. آن چه خوشبختی و موفقیت یک زندگی مشترک را تضمین می‌کند، آشنایی با مهارت‌های زندگی مشترک و به کارگیری آن‌هاست. بنابراین اگر می‌خواهید زندگی خوبی داشته باشید، مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

1 - نیاز به امنیت

اولین فاکتور برای تجربه یک زندگی مشترک موفق، تقدیم احساس امنیت به همسر است. مرد، ستون خانواده است و مهم‌ترین نقش او ایجاد امنیت و حمایت است. رفاه روانی مهم‌ترین خواسته زن از مرد است؛ بنابراین شما باید شوهری باشید که به همسرتان حس امنیت می‌دهید.

2 - نیاز به درک شدن

برای تجربه یک ازدواج موفق، شنونده خوبی برای همسرتان باشید. زن‌ها به گفت و گو و برون‌ریزی احساسات و حرف‌هایشان نیاز دارند. باید بتوانید به عنوان یک همسر، شانه‌ای برای اشک‌های او باشید، یعنی فردی باشید که او بتواند در کنارتان پناه بگیرد. او با شما درد دل می‌کند چون شما را دوست دارد. لازم نیست تا زمانی که نخواسته، مشکلاتش را حل کنید بلکه فقط خوب گوش کنید.

3 - نیاز به قدرشناسی

احترام و قدردانی، راه ماندگار کردن عشق است. باید یاد بگیرید برای هر چیز کوچکی از همسرتان سپاس‌گزار باشید. هیچ وقت کارهایی که برای زندگی‌تان می‌کند و فداکاری‌هایش را وظیفه او نپندارید. بگذارید بانوی‌تان بداند قدرش را می‌دانید. حتی کوچک‌ترین لطف‌های او را یادداشت و به خاطرشان تشکر کنید. به او بگویید تا بداند چقدر برایتان مهم است و فراموش نکنید این یک نیاز طبیعی در خانم‌ها محسوب می‌شود.

4 - نیاز به محبوبیت

برای تجربه یک ازدواج موفق، بگذارید همسرتان بفهمد محبوب و مورد تایید شماست. به عنوان یک مرد و یک شوهر به بانوی خود عشق بورزید. قلب و ذهن یک زن دائم به شنیدن و دانستن این که دوست داشتنی و خواستنی و مطلوب است، نیاز دارد. با این کار عشق‌تان را همیشه زنده نگه می‌دارید و کاری می‌کنید که همسرتان با همه توان سعی در جبران عشق شما داشته باشد. برای یک زن، کم دوست داشته شدن بدترین اتفاق است. خانم‌تان را باید زیاد دوست داشته باشید و این عشق را مرتب به او یاد آوری کنید. فکر نکنید خودش می‌فهمد یا باید بداند که دوستش دارید. عشق با ابراز شدن زنده می‌ماند. این ابراز احساس، محبت خودتان را هم عمیق‌تر می‌کند.

انتهای پیام/

کدخبر: 179


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise