دوشنبه، 18 تیر 1403 - 17:10

به همت ستاد کانون‌های مساجد؛

طرح بیمه سوگواران حسینی در البرز اجرا می‌شود

بیمه دی در قالب طرح بیمه سوگواران حسینی شرایطی را برای رفاه حال سوگواران استان البرز در نظر گرفته است.

 البرز. امید بانوان؛ ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نوشت؛ حجت الاسلام «کاظم شکری» طی نشست هم اندیشی با کرمی، مدیر شرکت بیمه دی در استان البرز و سلطانی، کارشناس مسئولیت این شرکت که یکشنبه ۱۷ تیر در ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز برپا شد گفت: طرح بیمه سوگواران حسینی در البرز با همت ستاد کانون های مساجد اجرا می‌شود.

 مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: یکی از دغدغه‌ها و مطالبات کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بحث بیمه عزاداران حسینی در طول حضور در برنامه‌های عزاداری است.

 وی با اشاره به اهمیت اقدامی عملی در جهت اتخاذ بیمه نامه‌ای متناسب با ایام محرم و صفر اظهار کرد: بیمه دی در قالب طرح بیمه سوگواران حسینی شرایطی را برای رفاه حال سوگواران استان البرز در نظر گرفته است.

 وی ادامه داد: موضوع بیمه نامه عبارت از بیمه مسئولیت مدنی که براساس آن بیمه گر متعهد می‌شود به ازاء انجام تعهدات و وظائف بیمه گزار، خسارت جانی وارده به دست اندرکاران هیئت‌ها و عزاداران حاضر در محدوده مکانی و زمانی بیمه‌نامه را از همان روز نخست درخواست بیمه پرداخت نماید.

 وی با بیان این مطلب که مدت زمان اجرای این طرح از ۱۷ تیرماه تا ۱۴ شهریورسال جاری است عنوان کرد: مدت بیمه نامه حداکثر ۶۰ روز و تا پایان ماه صفر است؛ بدیهی است کاهش مدت زمان بیمه نامه باعث کاهش حق بیمه نمی‌شود.

 مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز ضمن دعوت از مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برای بهره‌مندی از شرایط طرح بیمه سوگواران حسینی خاطرنشان کرد: پایه حق بیمه برای یک تا ۲۰۰ نفر مبلغ ۸۵۰ هزار تومان و تعداد تعهد بیمه گر ۲ نفر است.

کدخبر: 18131


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise