سه‌شنبه، 19 تیر 1403 - 14:53

تیم تنیس بانوان ایران راهی مالزی شد

تیم تنیس بانوان ایران برای حضور در رقابت‌های بیلی‌جین‌کینگ‌کاپ صبح امروز تهران را به مقصد مالزی محل برگزاری این بازی‌ها ترک کرد.

ورزش. امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، رقابت‌های بیلی‌جین‌کینگ‌کاپ در شرایطی از ۲۱ تا ۳۱ تیرماه در مالزی برگزار می‌شود که در این بازی‌ها ۱۱ تیم حضور دارند. تیم‌های ایران، تایلند، مغولستان، ازبکستان، اندونزی، هنک‌کنگ، مالزی، سری‌لانکا، پاکستان، سنگاپور و قرقیزستان تیم‌های شرکت کننده در این رویداد هستند.

گروه‌بندی این مسابقات برگزار نشده اما تیم ایران در سید سوم با تیم‌های سریلانکا، پاکستان، سنگاپور و قرقیزستان جای دارد و تیم‌های تایلند، مغولستان و ازبکستان نیز در سید یک هستند. یاسمن یزدانی، هانا سلطانی، مشکات الزهرا صفی، کیمیا ثاقب تهرانی و ماندگار فرزامی با هدایت مونا نوریان در این رویداد به میدان خواهند رفت، دکتر فرشته فهیم (پزشک)، تیم اعزامی را همراهی می‌کند.

گفتنی است در پایان این مسابقات ۲ تیم به گروه یک منطقه آسیا و اقیانوسیه صعود خواهند کرد و ۲ تیم نیز راهی گروه ۳ این می‌شوند.

قرعه‌کشی این مسابقات روز یکشنبه ۲۴ تیر برگزار خواهد شد. با توجه به حضور ۱۱ تیم، گروه اول با سه تیم و گروه‌های دوم و سوم با ۴ تیم مسابقات خود را دنبال خواهند کرد.

کدخبر: 18144


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise