چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 10:25

البرز می‌تواند قطب رویداد‌های گردشگری اتومبیلرانی باشد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز اظهار کرد: با توجه به قابلیت‌های استان در زمینه توریسم ورزشی تلاش می‌شود تمام اختیارات و امکانات قانونی و وسایل حمایت از توریسم ورزشی را در استان فراهم کنیم.

البرز. امید بانوان؛ «رحیم‌ خاکی» روز سه‌شنبه ١٩ تیر ١٤٠٣ در جمع فعالان اتومبیلرانی استان البرز ضمن قدردانی از تلاش‌های «اردشیر درویشی» به‌عنوان مدیر حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی واتومبیلرانی استان البرز و مشاور اجرایی اداره کل میراث‌فرهنگی بیان کرد: با تعامل و هم‌افزایی سعی می‌شود هر امکانی در هر جای استان برای برگزاری رویداد‌های ورزشی ملی و بین‌المللی برای جذب توریست به‌ویژه در حوزه اتومبیلرانی انجام شود.

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز ادامه داد: با توجه به اینکه ٧٠ درصد پتانسیل حوزه اتومبیلرانی کشور در البرز وجود دارد، این استان می‌تواند قطب برگزاری رویداد‌های این حوزه باشد و برای این منظور نیاز به حمایت‌های دولتی و اداری است و اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز از هیچگونه حمایتی دریغ نمی‌کند.

خاکی افزود: توریسم ورزشی می‌تواند نقش اساسی در توسعه اقتصاد گردشگری استان داشته باشد و لازم است جانمایی مناسب برای برگزاری رویداد‌های اتومبیلرانی با تعامل و همکاری منابع طبیعی و ورزش و جوانان و حوزه گردشگری برای توسعه زیر ساختی فراهم شود.

او ابراز امیدواری کرد که در دولت جدید نیز مانند دولت قبل گام‌های سریعتری برای توسعه گردشگری طی شود و از ظرفیت‌های نسل جوان برای اشتغالزایی، شادی‌آفرینی و توسعه اقتصادی استفاده شود.

کدخبر: 18152


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise