چهارشنبه، 26 تیر 1398 - 15:01

انتقاد جدی زارع از رویکرد شهرداری کرج در قبال نیروهای قراردادی

رئیس شورای اسلامی شهر کرج از رویکرد اخیر شهرداری این کلانشهر در قبال نیروهای قراردادی به شدت انتقاد کرد.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از پایگاه خبری شواری اسلامی شهر کرج ؛ عباس زارع در ابتدای صد و پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: یکی از رویکردهای قابل دفاع و ارزشمند شهردار سابق پرداخت حقوق نیروهای قراردادی قبل از کارکنان رسمی بود که متاسفانه طی ماه های اخیر به فراموشی سپرده شده و نه تنها این عزیزان حقوق شان را با تأخیر دریافت می کنند، بلکه میزان دریافتی نیز کاهش یافته است.

وی گفت: همچنین طبق تصمیمات مأخوذه دسترسی بیش از 3 هزار نیروی قراردادی به امکانات رفاهی شهرداری کرج شامل مجتمع رفاهی نشتارود و زائرسرای مشهد محدود شده است و حتی قادر به استفاده از امکانات باشگاه میلاد هم نیستند که به هیچ وجه قابل دفاع و قبول نیستند.

زارع عنوان کرد: نیروهای قراردادی رکن زحمتکش شهرداری کرج و اتفاقاً در بحث استفاده از امکانات رفاهی باید افراد برخوردار و کسانی که حقوق های بالا دریافت می کنند، دچار محدودیت شوند و کسانی که کمترین دریافتی را دارند، استحقاق بیشتری برای حمایت های این چنینی دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه باید عدالت را در برابر نیروهای حجمی و قراردادی رعایت کرده و پاسخگوی آنها باشیم، خاطر نشان کرد: شهرداری باید در اولویت دهی پرداخت حقوق ها این موضوع را مورد بررسی قرار دهد که نیروهای کارگری و قراردادی آسیب پذیر هستند یا نیروهای رسمی و افرادی که بعضاً دریافتی بالایی دارند. متاسفانه این قبیل تصمیمات قابل دفاع نیست و در تضاد با آرمان ها و سیاست های شورای اسلامی شهر می باشد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1823


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise