چهارشنبه، 26 تیر 1398 - 15:05

درمان درد آسیب‌های اجتماعی با نگاه ویژه و تخصیص بودجه مناسب

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج گفت: درد کهنه آسیب های اجتماعی در کلانشهر کرج با نگاه ویژه و تخصیص بودجه مناسب درمان می شود.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» ظهر سه‌شنبه در جمع مددجویان تحت پوشش بهزیستی مرکز حضرت فاطمه زهرا (س) که به مناسبت گرامیداشت هفته «بهزیستی» در سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کرج برگزار شد، اظهار داشت: امروز در نظام جمهوری اسلامی ایران، مسئولیت و مدیریت یک توفیق الهی است که به همه ما مدیران واگذار شده است و باید از این فرصت در جهت خدمت هرچه بیشتر به مردم و کمک به نظام و کشورمان تلاش بورزیم.

وی با بیان اینکه عمر خدمتی همه مدیران محدود و کوتاه است، اضافه کرد: باید از این فرصت و زمان کوتاه در جهت پاسخگویی به مطالبات به حق مردم عزیز کشورمان اهتمام داشته باشیم.

معاون استاندار با اشاره به مقطع حساس فعلی در کشور، ادامه داد: با شرایط حساس و در جنگ اقتصادی و ناجوانمردانه در مقابل زورگویان به ویژه امریکای جهانخوار مواجه هستیم، همانگونه که ملت عزیز و بزرگوار در هشت سال دفاع مقدس مقاومت و ایستادگی کردند امروز نیز با همان قدرت و صلابت و با راهبردهایی که مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید تبیین نموده اند، با وحدت و انسجام به حول و قوه الهی ایستادگی و مقاومت کنیم.

فرماندار شهرستان کرج در محور دیگری از صحبت های خود در جمع مددجویان بهزیستی شهرستان کرج، ضمن گرامیداشت این هفته با اشاره به اینکه کار مجموعه بهزیستی از جنس خدمت رسانی به اقشار مختلف، ماهیتی خیرخواهانه و خداپسندانه دارد، افزود: یکی از مهمترین و مقدس ترین نهادهای نظام اسلامی و کشور نهاد بهزیستی است و قطع به یقین مددکاران بهزیستی از بهترین و لایق ترین بندگان خداوند هستند که در این عرصه تلاش مضاعف دارند و خیری هم که به مردم می رسانند در صندوق آخرت این عزیزان ثبت و ضبط خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان کرج در ادامه با بیان اینکه کار درحوزه های فرهنگی و اجتماعی شکننده است، گفت: در حوزه آسیب های اجتماعی وارث شرایط بیش از 70 سال گذشته هستیم و اگر نتوانیم در این حوزه خوب برنامه ریزی و بودجه ریزی کنیم، نمی توانیم بر آسیب ها غلبه کنیم.

وی ادامه داد: مهاجرت از روستاها به شهرها محصول این شرایط است و باید تغییر و تحول اساسی در ساختارها داشته باشیم و توسعه متوازن شهرها و روستاها را همزمان پیش ببریم.

فرماندار شهرستان کرج با بیان اینکه سیاست گذاری ها در حوزه آسیب های اجتماعی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی ابلاغ شده و راهبردها نیز توسط وزارت کشور تعیین شده است، گفت: با نگاه ویژه و کلانی که دکتر شهبازی استاندار محترم در این زمینه دارند و دستورهایی که به فرمانداران داشته اند، تلاش خواهیم کرد تا مأموریت خود را در بهبود آسیب های اجتماعی به جدیت دنبال و به انجام برسانیم.

قاسم پور افزود: فرمانداری شهرستان کرج با نگاه ویژه به بهزیستی در جهت بهبود وضعیت آسیب های اجتماعی شهرستان با تخصیص بودجه و اعتبارات شهرستانی وظیفه خود را انجام خواهد داد.

وی در پایان با قدردانی از برنامه ریزی های مدیرکل بهزیستی استان و شهرستان کرج و این قشر شایسته و خدوم که در جهت خدمت به گروه های هدف صورت گرفته، برای همه عزیزان آرزوی سرافرازی و عاقبت به خیری کرد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1824


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise