شنبه، 29 تیر 1398 - 11:48

ناصر مقدم خبر داد:

اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای در البرز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای استان در پارک شهید چمران کرج برگزار می‌شود.

کرج - امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ ناصر مقدم  اظهار کرد: اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای استان 8 الی 11 مرداد در سالن نمایشگاهی در پارک شهید چمران کرج برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 15 الی 22 در پارک چمران حضور یافته و از بخش‌های مختلف این نمایشگاه دیدن کنند.

وی توضیح داد: این نمایشگاه شامل غرفه‌های متعددی چون نشر دیجیتال، پایگاه‌های اینترنتی،نرافزارهای تلفن همراه، عکاسی، بازی‌های یارانه‌ای، استارتاپ‌ها و دیجیتال مارکتینگ تشکیل شده است.

این مسئول توضیح داد: در حاشیه این نمایشگاه، شاهد برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی با موضوع سایت نویسی و برنامه نویسی خواهیم بود.

مقدم خاطرنشان کرد: حمایت از افراد، مراکز، مؤسسات، تشکل‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه‌ی تولید آثار و محصولات فرهنگی و هنری دیجیتال را از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای استان است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از شناسایی تولیدکنندگان فناوری، ارتباطات و رسانه‌های دیجیتال، یک‌پارچه‌سازی فرهنگی در استفاده‌ مردم از رسانه‌های دیجیتال، توسعه‌ی کاربری فناوری‌های ارتباطات، رتبه‌بندی و شاخص‌گذاری آثار و خدمات الکترونیک و... به عنوان دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه نام برد.

کدخبر: 1843


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise