دوشنبه، 31 تیر 1398 - 15:46

هر کس می‌خواهد شهردار فردیس شود رزومه بفرستد!

شورای شهر فردیس که اخیراً با استعفای نخستین شهردار این شهر موافقت کرده و این روزها با سرپرست اداره می‌شود برای انتخاب شهردار فراخوان عمومی داده و از متقاضیان خواسته رزومه خود را به دبیرخانه شورای شهر فردیس تحویل دهند.

کرج - امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ مجتبی قاسمی، سخنگوی شورای شهر فردیس در این خصوص گفته که هر شخص واجد شرایط از روز شنبه پنجم مرداد تا پایان وقت اداری روز دوشنبه هفتم مرداد فرصت دارد رزومه خود را به صورت پاکت مهر و موم شده تحویل دهد.

قاسمی درباره نحوه انتخاب شهردار فردیس هم اعلام کرده شرایط انتخاب شهردار همان مندرجات آیین نامه شرایط احراز سمت شهردار مصوب هیئت وزیران است و اشخاصی که دارای این شرایط نباشند از لیست انتخاب داوطلبان حذف خواهد شد.

وی خاطرنشان کرده که در پایان وقت اداری روز دوشنبه هفتم مرداد جلسه فوق‌العاده شورا برگزار و پاکت‌های ارسالی باز می‌شود و پس از حذف داوطلبان فاقد شرایط، قرعه‌کشی برای ارائه برنامه توسط افراد واجد شرایط انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شورای شهر فردیس که برای اولین بار در دوره پنجم شوراها شکل گرفته، در سال 96 منوچهر غفاری را به عنوان اولین شهردار فردیس برگزید اما پس از اختلاف نظرهای عمیق و کند شدن پیشرفت امور شهری، شهردار بعد از 20 ماه مسئولیت از سمت خود استعفا و شورا نیز با این استعفا موافقت کرد.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 1864


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise