پنجشنبه، 03 مرداد 1398 - 11:24

خدمات مسکن در البرز الکترونیکی شد

مدیرکل راه و شهرسازی البرز اعلام کردکه خدمات مسکن با هدف کاهش مراجعه مردم به ادارات راه و شهرسازی در این استان الکترونیکی شد.

کرج - امید بانوان؛  ایرنا نوشت؛ تقی رضایی اظهارداشت با توجه به بخشنامه آبان ماه سال گذشته سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص استقرار و پیاده سازی میزخدمت الکترونیک در راستای تحقق دولت الکترونیک و شفاف سازی ارائه خدمت به شهروندان، این اداره کل اقدام به راه اندازی سامانه میز خدمت هوشمند به نشانی اینترنتی Eservice.Alborzrud.ir نموده است.

وی ادامه داد: در طراحی این سامانه از تکنولوژی‌های روز استفاده شده که قابل استفاده در تمام دستگاه‌ها (رایانه‌های رومیزی، تبلت و موبایل) خواهد بود.

به گفته وی، این سامانه به صورت تعاملی طراحی شده و متقاضی می‌تواند تمام روند ارائه خدمت را پیگیری نماید و به صورت الکترونیکی با کارشناس مربوطه در تعامل باشد.

همچنین اطلاع رسانی از طریق پیامک از قابلیت‌های دیگر این سامانه است.

رضایی تاکید کرد که خدماتی از قبیل: استعلام سوابق مالکیت یا استفاده از تسهیلات دولتی، استعلام وام مسکن یکم، استعلام نوعیت زمین، اخذ سند مالکیت، پیگیری صورت وضعیت، پیگیری مکاتبات اداری، ملاقات حضوری با مدیرکل و معاونین به صورت الکترونیکی قابل دسترس است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1877


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise