شنبه، 05 مرداد 1398 - 12:04

همه مردم می‌توانند به سینما بیایند

طرح ویژه «سینما با ما» با هدف حمایت از اقشار کم درآمد توسط پردیس سینما آزادی و همراهی موسسه خیریه همیاری اجرایی می‌شود.

کرج - امید بانوان؛  ایرنا نوشت؛ طرح خیریه «سینما با ما» با هدف حمایت فرهنگی از اقشار کم برخوردار جامعه، در پردیس آزادی اجرا و طی آن با همراهی موسسه‌های معتبر و مجوزدار اکران‌های رایگان برگزار می‌شود.

«سینما با ما» در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هر هفته به صورت متغیر صبح‌ها یک سانس خود را به قشر کم برخوردار تحت پوشش خیریه‌ها اختصاص می‌دهد و در صورت استقبال از این طرح، تعداد سانس‌های نمایش فیلم افزایش پیدا می‌کند.

این طرح با همکاری پردیس سینما آزادی و موسسه خیریه همیاری اجرایی می‌شود و نخستین برنامه آن روز چهارشنبه 2 مردادماه با همکاری موسسه خیریه همیاری و موسسه خیریه ایلیا در پردیس آزادی برگزار شد و جمعی از کودکان و نوجوانان خیریه ایلیا مهمان پردیس سینمایی آزادی بودند.

این طرح از آنجا اجرایی می شود که پردیس سینمایی آزادی در دور جدید مدیریت و فعالیت های خود قصد دارد در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و هنری به نفع همه اقشار جامعه مشارکت داشته باشد و ایده «سینما با ما» معطوف به سوق دادن سینما به سمت فعالیت‌های فرهنگی با مشارکت حداکثری مردم است.

در این طرح فیلم‌ها به گونه ای انتخاب می شود که علاوه بر پر کردن اوقات فراغت، سرگرم کننده و حامل پیام مثبتی برای مخاطبان باشد.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینما آزادی، اولین گام اجرای طرح «سینما با ما» شناسایی و همکاری با خیریه های معتبر و سرشناسی که افرادی را تحت پوشش خود دارند، است. در گام بعدی افراد از طریق خیریه ها به سینما معرفی می شوند و در روز و ساعت مشخص برای تماشای فیلم‌ها به صورت رایگان به سینما می آیند.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1888


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise