دوشنبه، 07 مرداد 1398 - 11:08

در دومین جلسه شورای اداری شهرستان طالقان صورت گرفت؛

معارفه سرپرست جدید معاونت فرمانداری طالقان

در در دومین جلسه شورای اداری شهرستان طالقان، سید سجاد حسینی نسب به عنوان سرپرست جدید معاونت فرمانداری طالقان معرفی و از زحمات علی زعیم معاون سابق فرماندار این شهرستان تقدیر و تشکر شد.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری طالقان؛ دومین جلسه شورای اداری شهرستان طالقان با محوریت تکریم و معارفه معاونت فرمانداری شهرستان با حضور بهنام جهانی فرماندار طالقان، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز ، بخشداران ، شهردار ، مدیران و روسای دستگاه های اجرایی در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان طالقان در این جلسه، بررسی نقاط قوت و ضعف عملکرد دستگاه های اجرایی را ضروری دانست و افزود: دستگاه های اجرایی عملکرد خود را به اطلاع افکار عمومی برسانند.

بهنام جهانی همچنین بر لزوم تعامل و هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌های اجرایی در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم و رشد و توسعه شهرستان تاکید کرد.

وی در ادامه افزود: برای خدمت صادقانه باید از حاشیه پردازی‌ها دوری کرد و با دلسوزی و استفاده از فرصت مسئولیت به مردم خدمت بی منت کرد.

فرماندار طالقان اظهار داشت : سمت معاونت فرماندار حساس و سخت است و در نبود فرماندار در محل کار ، نقش به سزایی را ایفا می‌کند.

فرماندار طالقان گفت: امیدواریم معاون جدید با توجه به سوابق کاری و مراتب تعهدی که دارد بتواند گام های موثری برداشته و خدمات شایسته ای را به مردم شهرستان ارائه دهد.

گزارش فعالیت ها و عملکرد سه ماهه ادارات راهداری شهرستان توسط پلکه مدیر این اداره ، شهرداری طالقان توسط قاسم پور شهردار و امور منابع آب شهرستان توسط مقصودی مسئول امور منابع آب شهرستان در این جلسه ارائه شد.

همچنین در این جلسه اعضاء شورای اداری شهرستان به پیگیری و بررسی مصوبات سفر استاندار به طالقان که در نوزدهم خردادماه سال جاری در بیست و پنج بند مصوب شده بود پرداختند.

در پایان این جلسه سید سجاد حسینی نسب به عنوان سرپرست جدید معاونت فرمانداری طالقان معرفی و از زحمات علی زعیم معاون سابق فرماندار این شهرستان تقدیر و تشکر شد.

سید سجاد حسینی نسب پیش از این مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان طالقان بود و سمت هایی همچون شهردار شهر طالقان و معاون سیاسی فرمانداری طالقان را نیز در سال های گذشته بر عهده داشته است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1908


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise