سه‌شنبه، 08 مرداد 1398 - 11:58

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس:

بهره‌برداری از فاز ۲ پروژه آزادراه تهران-شمال تا ۱۴۰۰ بعید است

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: فاز دو و سه پروژه آزادراه تهران-شمال در شرایط کنونی دچار برخی مشکلات فنی بوده و اجرای آن زمان زیادی می برد، حال به نظر من افتتاح فاز دو پروژه تا دو سال آینده بعید است.

کرج - امید بانوان؛ خانه ملت نوشت؛ سید احسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به روند اجرای پروژه آزادراه تهران-شمال، گفت: خوشبختانه روند اجرای پروژه بسیار مطلوب و مثبت بوده و در چند ماه اخیر اقدامات قابل قبولی برای تکمیل فاز یک پروژه آزادراه انجام شده است.

فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس گزارش ها، در شرایط کنونی فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و طبق برنامه ریزی، فاز یک این پروژه تا هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرد.

کاهش ترافیک جاده های منتهی به استان های شمالی با بهره گیری از فاز یک و چهار آزادراه تهران-شمال

وی افزود: خوشبختانه فاز چهار پروژه آزادراه تهران-شمال افتتاح و به زیر بار ترافیکی رفته، حال با بهره برداری از فاز یک این پروژه نیز امید است که بخشی از ترافیک در مسیرهای منتهی به استان های شمالی کشور کاهش چشمگیری پیدا کند.

فاز دو و سه پروژه آزادراه تهران-شمال پیشرفت محسوسی نداشته است

علوی گفت: البته لازمه بهبود شرایط ترافیکی جاده های منتهی به استان های شمالی کشور، بهره برداری کامل از پروژه آزادراه تهران-شمال است، اما در شرایط کنونی فاز دو و سه این پروژه پیشرفت محسوسی نداشته است.

بهره برداری از فاز دو پروژه آزادراه تهران-شمال تا سال 1400 بعید است

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به اظهارات مجریان پروژه آزادراه تهران-شمال درباره بهره برداری از فاز دو پروژه تا سال 1400، گفت: فاز دو و سه در شرایط کنونی دچار برخی مشکلات فنی است و اجرای آن زمان زیادی می برد، حال به نظر من افتتاح فاز دو پروژه تا دو سال آینده بعید است.

انتهای پیام

کدخبر: 1915


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise