یکشنبه، 13 مرداد 1398 - 11:06

با هدف ایجاد پارک، فضای سبز و مراکز فرهنگی و هنری صورت گرفت

تملک شش هکتار از اراضی کارخانه جهان چیت

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج ضمن اعلام خبر تملک شش هکتار از اراضی کارخانه جهان چیت گفت: شورای شهر کرج بیش از ۲۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های مختلف در این شش هکتار پیش بینی کرده که با تامین آن به طرح‌های مورد نظر تزریق خواهد شد.

کرج - امید بانوان؛ کرج امروز نوشت؛ آرش یگانی اظهار کرد: طبق توافق سال ۸۲ شهرداری با بنیاد مستضعفان، باید شش هکتار از اراضی کارخانه جهان چیت به شهرداری واگذار می شد ولی تا کنون این توافق اجرایی نشده بود.

وی ادامه داد: با رایزنی مجدد شهرداری، امسال موفق شدیم این شش هکتار را آزاد سازی کنیم تا در آن طرح‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی مثل احداث پارک، فضای سبز و مراکز فرهنگی و هنری اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه زمان دقیق اجرای این پروژه‌ها مشخص نیست، افزود: طی دو ماه آینده فرایند واگذاری و تملیک این شش هکتار صورت می‌گیرد و بعد از آن باید اعتباری برای اجرای طرح‌های پیش بینی شده در این فضا تخصیص داده شود.

یگانی تصریح کرد: شورای شهر کرج بیش از ۲۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های مختلف در این شش هکتار پیش بینی کرده که با تامین آن به طرح‌های مورد نظر تزریق خواهد شد.

این مسئول خاطر نشان کرد: به دنبال این هستیم که امسال شکل و شمایل این شش هکتار را با برداشتن دیوارها تغییر دهیم ولی اینکه طرح‌های پیش بینی شده برای این شش هکتار حتما امسال آغاز می‌شود منوط به تخصیص اعتبار است.

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج گفت: بدون شک آزادسازی این شش هکتار نقش به سزایی در بالا بردن سرانه فضای سبز، افزایش فضاهای فرهنگی، تعریض، احداث و اصلاح هندسی معابر و کاهش بار ترافیکی مرکز شهر خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1921


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise