یکشنبه، 13 مرداد 1398 - 12:38

طبق مصوبه هیئت وزیران؛

مرزبندی میان فردیس و کرج انجام می‌شود

فرماندار فردیس گفت: طبق مصوبه هیئت وزیران ناحیه بندی و مرز بندی میان شهرستان های کرج و فردیس انجام می‌شود.

کرج - امید بانوان؛ مهر نوشت؛ ابوالفضل اینانلو پیش از ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان فردیس، با اشاره به اینکه حوزه معاونت سیاسی مهمترین وظیفه را در انتخابات مجلس شورای اسلامی دارد، اظهار کرد: صیاد از سوی استاندار البرز به عنوان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس منصوب شده است.

وی در بخش دیگری به روز خبرنگار اشاره کرد و گفت: اصحاب رسانه در این شهرستان به خوبی پیگیر مطالبات مردم هستند و این نشان دهنده لزوم توجه ویژه به این قشر است.

فرماندار فردیس با اشاره به لزوم پیگیری دستور استاندار البرز مبنی بر راه اندازی ناحیه صنعتی زیبادشت شهرستان فردیس، گفت: با راه اندازی این ناحیه شاهد افزایش اشتغال زایی خواهیم بود.

به گفته اینانلو طبق مصوبه هیئت وزیران ناحیه بندی و مرز بندی میان شهرستان های کرج و فردیس انجام می شود.

وی همچنین به پروژه بیمارستان فردیس اشاره کرد و افزود: این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی همراه است و امید داریم شاهد بهره برداری هرچه سریعتر آن باشیم.

فرماندار فردیس به موضوع انتزاع شهرداری فردیس از کرج اشاره کرد و گفت: این مهم موجب ایجاد مشکلاتی برای شهرستان فردیس شده است، در این راستا از مدیران مسئول خواستار پیگیری ویژه این موضوع هستیم.

اینانلو با اشاره به جمعیت متراکم ۶۰۰ هزار نفری شهرستان فردیس، گفت: راه اندازی شبکه فاضلاب شهری از اهمیت بالایی برخوردار است و امید داریم بتوانیم با همکاری سرمایه گذاران بخش خصوصی در این راستا اقدام کنیم.

 

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1928


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise