شنبه، 26 مرداد 1398 - 22:42

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز:

تهران بازار هدف مناسبی برای تولیدات البرز است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، گفت: نزدیکی البرز به تهران فرصت طلایی است که باید بتوان از این بازار هدف بهره برد.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری البرز؛ علی درویش پور در حاشیه افتتاحیه چهارمین نمایشگاه توانمندی‌هایی روستایی وعشایر کشور که با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد، بیان کرد: نزدیکی البرز به تهران بازار هدف خوبی را فراهم می‌کند تا  محصولات ارگانیک تولید شده را بتوان به عموم مردم به خصوص شهروندان تهران معرفی کرد واز این  موقعیت طلایی بهره برد.

درویش پور با اشاره به اینکه البرز سرزمینی بکر در آغوش کوه‌ها و قلعه‌های تاریخی، خاستگاه آبشارهای پر آب ، دره‌های سر سبز و خانه فرهنگ واقوام ایرانی است، افزود: از تمام هم استانی‌ها دعوت می کنم که با حضور در این نمایشگاه از تولید، صنعت وهنر هم استانی‌های خود حمایت کنند.

به گزارش امید بانوان؛ چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر کشور که با حضور معاون اول و معاونین رئیس جمهور در نمایشگاه بین‌اللملی تهران افتتاح شده است، تا 27 مرداد در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران در سالن‌های 7، 8، 9، 10 ، 11، 12، 13، 15 و 28 دایر است.

 

کدخبر: 1959


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise