شنبه، 26 مرداد 1398 - 22:53

همراهی دستگاه قضا در برخورد با متخلفین حوزه دامپزشکی

مدیر کل دامپزشکی استان البرز در دیدار با قنادزاده، معاون دادستان کرج، گفت:  کارشناسان دامپزشکی به عنوان ضابط  قضایی در پیشگیری از بروز بیماری مشترک بین انسان و دام نقش موثری دارند.

کرج – امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز، دکتر توکلی در این دیدار ضمن قدردانی از همراهی دستگاه قضا در برخورد با متخلفین در حوزه دامپزشکی بر اهمیت این همکاری در حفظ بهداشت و سلامت جامعه اشاره کرد.

دکتر توکلی با بیان عملکرد دامپزشکی استان در پیشگیری، کنترل و مبارزه با بیماری‌های مشترک بین انسان و دام گفت: فعالیت‌های دامپزشکی در واکسیناسیون دام در خط مقدم بهداشت و سلامت جامعه نقش اساسی در کاهش هزینه‌های درمان در انسان و معضلات و گرفتاری‌ها برای دستگاه‌های دیگر دارد.

قنادزاده معاون دادستان کرج نیز با تشکر از اداره کل دامپزشکی استان البرز گفت: معرفی کارشناسان دامپزشکی به عنوان ضابط  قضایی نشان‌دهنده اهمیت جایگاه دامپزشکی در جامعه و نقش پیشگیری از بروز و شیوع بیماری‌های مشترک بین انسان و دام است و این تعامل و همکاری بین دو دستگاه بیش از پیش ادامه پیدا خواهد کرد.

لازم به ذکر است در این نشست اسحاقی مسئول پیگیری امور حقوقی و ارزیابی عملکرد اداره کل دامپزشکی استان البرز نیز حضور داشت.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1960


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise