شنبه، 26 مرداد 1398 - 22:59

مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری البرز:

بانوان و کودکان یک محله در هر شهرستان البرز توانمند می‌شوند

مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری البرز از اجرای طرح توانمندسازی بانوان و کودکان ساکن در مناطق آسیب خیز این استان خبر داد و گفت: در نظر داریم تا در هر شهرستان یک محله با انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی برخوردار از بانوان و کودکان، توانمند شوند.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، صبح شنبه جلسه هماهنگی اقدامات مشترک در راستای توانمندسازی زنان و کودکان ساکن در سکونتگاه‌های غیررسمی و مناطق کم برخوردار استان با حضور مریم اسماعیلی فر مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری البرز و جمعی از مشاوران بانوان و خانواده فرمانداری‌های استان در سالن شهدای البرز استانداری برگزار شد.

برنامه‌ریزی در نحوه آموزش و توانمندسازی بانوان آسیب‌پذیر در مناطق محروم با اولویت فراهم‌سازی بسترهای اشتغالزایی از طریق تجمیع و اشتراک پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های دستگاه‌هایی از جمله سازمان فرهنگی شهرداری، اداره کل فنی و حرفه‌ای و...محور اصلی این جلسه به شمار می‌رفت.

انجام اقدامات نرم فرهنگی- اجتماعی، افزایش سطح خودباوری بانوان از طریق مشاوره‌های روانشناسی، فراهم ساختن بسترهای نشاط اجتماعی بانوان و.. از دیگر موضوعات مورد تأکید از سوی مدیرکل بانوان استانداری البرز بود که در این نشست مشورتی مطرح شد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1961


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise