یکشنبه، 27 مرداد 1398 - 01:28

با هدف افزایش مشارکت اجتماعی خانواده بهزیستی صورت گرفت؛

اعزام ورزشکاران خانواده بهزیستی به مسابقات فرزندان مهر

گروهی از فرزندان ورزشکار بهزیستی با بدرقه مدیرکل بهزیستی استان البرز، به مسابقات فرهنگی ورزشی فرزندان مهر به بابلسر استان مازندران اعزام شدند.

کرج – امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز؛ اسدالله حیدری در حاشیه نشست صمیمی قبل از اعزام این فرزندان گفت: یکی از راه‌های موفقیت ورزش است ، نه فقط ورزش برای ورزش ، بلکه این عمل می‌تواند به پیشرفت تحصیلی کمک کند، مهارت‌های اجتماعی را تقویت کند و سلامت جسم و جان را تضمین نماید.

مدیرکل بهزیستی البرز افزود: تلاش ما بر این است با امکاناتی که در اختیار فرزندان‌مان می‌گذاریم در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کنند و با توان و نیروی جوانی‌شان موفقیت‌های زیادی را برای خودشان و استان البرز کسب نمایند.

 این دوره از مسابقات با حضور بیش از هزار ورزشکار از کل استان‌های کشور در رشته‌های آمادگی جسمانی، شنا، والیبال، شطرنج، تنیس روی میز و دو میدانی از تاریخ ۲۶ مردادماه لغایت هفتم شهریور ماه با هدف مشارکت اجتماعی هرچه بیشتر فرزندان سازمان بهزیستی و ارتقاء سطح سلامتی آنها در دو گروه دختران و پسران در مجتمع شهید عظیمی بابلسر استان مازندران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1965


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise