یکشنبه، 27 مرداد 1398 - 02:04

گیت‌گذاری ویژه بانوان در ورزشگاه آزادی

یکی از سوال‌های پرسیده شده در نشست مطبوعاتی مدیر مجموعه ورزشگاه آزادی نکته مهمی به دنبال داشت؛ گیت‌های مخصوص بانوان نیز برای این ورزشگاه تعبیه شده است.

کرج - امید بانوان؛ ورزش سه نوشت؛ نشست رسانه‌ای مدیریت ورزشگاه آزادی برگزار شد و خبرنگاران حاضر در این جلسه در ابتدا حرف‌های وی را شنیدند و سپس به ایراد سوال‌های خود پرداختند. سوال‌هایی که برخی از آنها با جواب‌هایی کلیشه‌ای و از پیش تعیین شده روبرو می‌شد اما بعضی از آنها نیز جوابی غیرمترقبه به همراه داشت. مانند سوالی که از علی اصغر انتظارخیر پرسیده شد.

در میانه های جلسه سوالی درباره قسمت ورودی تماشاگران خانم به ورزشگاه‌ها پرسیده شده است و مدیر سامانه گیت‌های هوشمند در کشور در ورزشگاه آزادی در این باره پاسخ داد: من درباره ورزشگاه‌های شهرهای دیگر نمی توانم اظهارنظر کنم چون چیزی درباره آنها نمی‌دانم اما درباره ورزشگاه آزادی باید بگویم بله، ما برای ورزشگاه آزادی پتانسیل ایجاد چنین موضوعی را داریم و راه ورودی و خروجی بانوان به صورت مجزا پیش بینی شده است. البته استفاده از آن بستگی به سیاست های کلی کشور و تصمیم های مقام های ذیربط دارد.

بدین ترتیب همان طور که انتظارخیر عنوان کرد در ورزشگاه آزادی که به نوعی مهم ترین ورزشگاه کشور (برای برگزاری بازی‌های ملی) محسوب می‌شود راهی برای ورود و خروج بانوان فوتبالدوست تعبیه شده تا آنها بدون دردسر خود را به سکوهای ورزشگاه برسانند اما استفاده از آنها مربوط به زمانی می‌شود تا راه ورود بانوان به ورزشگاه آزادی باز شود.

 

روزنامه ایران نیز در این مورد نوشت؛ انتظارخیر در این نشست خبری عنوان کرد: «سامانه‌ای طراحی شده تا وقتی تماشاگر وارد ورزشگاه می‌شود می‌تواند از طریق کد ملی بلیت را تهیه و جایگاه خود را انتخاب کند. با نصب این سامانه هوشمند دیگر تماشاگر پشت درنمی‌ماند و خیلی از مشکلاتی که قبل بوده مثل ترافیک و عدم تهیه بلیت وجود نخواهد داشت.»

او گفت: «چیزی به اسم بلیت کاغذی نداریم. برای عوامل ویژه و خبرنگاران گیت ویژه در نظر گرفته شده که این موضوع را برای جانبازان و معلولان هم دیده‌ایم. طبقه دوم ورزشگاه آزادی هنوز آماده نیست و این موضوع جزو اولویت‌های بعدی است. صحبت‌هایی درخصوص حضور بانوان در ورزشگاه آزادی شده و کار کارشناسی صورت گرفته است. راه ورودی و خروجی بانوان به صورت مجزا پیش‌بینی شده است. البته استفاده از آن بستگی به سیاست‌های کلی کشور و تصمیم‌های مقام‌های ذیربط دارد.»

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1970


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise