یکشنبه، 10 شهریور 1398 - 14:44

در هفته کتاب و کتاب‌خوانی امسال؛

چهار کتابخانه در استان البرز احداث می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز از احداث چهار کتابخانه در هفته کتاب و کتاب‌خوانی خبر داد.

کرج - امید بانوان؛ مهر نوشت؛ احمدعلی هراتی با اشاره به احداث فضاهای جدید کتابخانه ای در استان البرز که پاییز امسال کلنگ زنی خواهد شد، اظهار کرد: چهار فضای کتابخانه ای جدید آبان ماه امسال به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی وارد فاز اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه بهره برداری از پروژه‌های جدید باعث افزایش چشمگیر فضاهای کتابخانه ای می‌شود، گفت: در افق ۱۴۰۴ استان البرز باید ۴۵ هزار متربع فضای کتابخانه ای داشته باشد که با بهره برداری از پروژه‌های جدید از این میزان عبور خواهیم کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در خصوص احداث پروژه‌های کتابخانه ای جدید استان، افزود: یک پروژه در مشکین دشت احداث خداهد شد که ۷۵۰ متر مربع وسعت دارد.

هراتی دیگر پروژه‌ای که امسال در هفته کتاب و کتابخوانی وارد مدار اجرایی می‌شود را احداث کتابخانه شهر جدید هشتگرد اعلام کرد و گفت: این پروژه نیز ۸۵۰ متر وسعت خواهد داشت.

وی با اشاره به ایجاد کتابخانه مرکزی شهرستان ساوجبلاغ با دو هزار و ۲۰۰ مترمربع عرصه، گفت: عملیات اجرایی این فضای کتابخانه ای نیز آبان ماه سال جاری و در هفته کتاب و کتابخوانی است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در بخش دیگری اضافه کرد: کتابخانه جدید شهرستان نظرآباد با مساحت هزار و ۲۰۰ مترمربع نیز امسال کلنگ زنی می‌شود.

انتهای پیام/

کدخبر: 2005


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise