یکشنبه، 10 شهریور 1398 - 16:05

پایان مسابقات نجات غریق المپیاد استعدادهای برتر کشور در البرز

البرز بر سکوی نایب قهرمانی

در پایان مسابقات نجات غریق المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی البرز، استان های برتر معرفی شدند.

کرج - امید بانوان؛  به نقل از روابط عمومی هیئت نجات غریق استان؛ اولین دوره مسابقات نجات غریق المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در حالی به میزبانی استان البرز در استخر دانشگاه خوارزمی برگزار شد که ۳۱ استان در قالب ۲۶۰ ورزشکار، مربی، سرپرست و داور در این مسابقات حضور داشتند.

در پایان این رقابت ها استان تهران با ۲ طلا، ۲ نقره و ۱ برنز به مقام قهرمانی دست یافت، استان البرز با ۱ طلا، ۱ نقره، ۱ برنز نایب قهرمان شد و استان قزوین با کسب ۱ طلا و ۱ برنز مقام سوم این رقابت ها را از آن خود کرد.

در این مسابقات اسماعیلی فرد مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری البرز میهمان ویژه مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات بودند و بیات مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و چوپانی نماینده وزارت ورزش و جوانان نیز در کنار ورزشکاران حضور یافتند.

در حاشیه مراسم اختتامیه اسماعیلی فرد از نظم کادر اجرایی در برگزاری مسابقه و نیز هیات نجات غریق و غواصی استان البرز به دلیل برگزاری باشکوه و منظم مسابقات قدردانی و تشکر کرد.

وی از حضور پرشور دختران سراسر کشور در این مسابقات ابراز خرسندی کرد و از زحمات ایلخان نوری رئیس جوان و با انگیزه فدراسیون نجات غریق و غواصی به واسطه حمایت های ویژه از ورزشکاران این رشته قدر دانی نمود.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 2007


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise