شنبه، 16 شهریور 1398 - 11:58

جایگاه بانوان در مناصب مدیریتی البرز ارتقا یافت

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: بر اساس آمارهای انتشار یافته به گزارش معاونت زنان و خانواده رییس جمهور البرز جزو استان های برتر کشور در انتصاب بانوان در پست های مدیریتی به نسبت آقایان قرار گرفت.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مریم اسماعیلی فرد با تقدیر از حسن توجه استاندار البرز به تحقق سهم 30 درصدی بانوان در مناصب مدیریتی استان، افزود: بر این اساس طی کمتر از یک سال اخیر توفیقات ارزشمندی در حوزه بهره گیری از ظرفیت بانوان توانمند استان در راستای برنامه ششم توسعه رقم خورده است.

وی ادامه داد: بانک جامعی از بانوان توانمند استان برای بهره‌برداری مدیران با هدف انتصاب در پست های مختلف تهیه و تدوین شده است.

اسماعیلی فرد گفت: اکنون در اواسط مسیر برنامه ششم توسعه، نیمی از وعده دولت در راستای تحقق سهم 30 درصدی بانوان در مناصب مدیریتی عملیاتی و اجرایی شد.

وی افزود: در البرز نیز با تدبیر استاندار محترم، اراده راسخی در جهت پیگیری تحقق وعده دولت در حوزه بانوان وجود دارد که انتصاب 2 بانو به عنوان معاونان فرمانداران فردیس و نظرآباد برای اولین بار در تاریخ البرز، از اهم این اقدامات محسوب می شود.

این مسئول اضافه کرد: در هفته دولت امسال نیز با حضور استاندار محترم البرز، مجمع مشورتی بانوان استان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

وی گفت: از سایر مدیران استان نیز انتظار می رود با تبعیت از این روند با عنایت ویژه نسبت به احصا ظرفیت بانوان توانمند و انتصاب آنها در پست های مدیریتی اقدام کنند. 

انتهای پیام/

کدخبر: 2059


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise