سه‌شنبه، 26 شهریور 1398 - 13:15

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان البرز:

مهم‌ترین فرآیند اصلی اصلاح و تربیت، اشتغال زندانیان است

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان البرز در جلسه هماهنگی امور اشتغال زندانیان در استان، گفت : اشتغال زندانیان به عنوان یکی از مهم‌ترین فرایند های اصلاح و تربیت زندانیان به شمار می رود .

کرج - امید بانوان؛ ایلنا نوشت؛ حمیدرضا سانگرد در جلسه هماهنگی امور اشتغال زندانیان البرز که در دفتر معاون دادستان و رئیس اجرای احکام کیفری کرج و با حضور معاون مدیر کل زندان‌های استان و مدیران ندامتگاه‌های تابعه استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: ما در حال حاضر ۱۵ تا ۲۰ هزار متر فضای کارگاهی تنها در یکی از مراکز چهارگانه خود در استان البرز داریم و امیدوارم با ظرفیت‌های بالقوه ای که دارا هستیم، بتوانیم بیش از ۷ هزار نفر از زندانیان ندامتگاههای قزلحصار و رجایی شهر و دو ندامتگاه کرج و فردیس را در بخش اشتغال و حرفه آموزی، فعال کنیم.

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان استان البرز، افزود: تهیه بانک اطلاعاتی مشترک بین زندان‌ها، دادگستری و صاحبان صنایع ما را کمک می کند تا جامعه هدف خود را بهتر بشناسیم .

در حال حاضر مدیریت امور زندان رجایی‌شهر و ندامتگاه قزلحصار تحت نظر تهران است اما کارگاه های آن تحت نظر بنیاد تعاون زندانیان البرز اداره می شود.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 2091


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise