آرشیو، 25 آبان 1394 - 19:32

استان البرز به سامانه پیامکی 101 کشور پیوست

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری البرز گفت: زنان این استان می‌توانند مطالبات خود را از طریق سامانه پیامکی 101 با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مطرح کنند.

کرج- امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی استانداری البرز؛ بی بی عصمت سرفرازی  در گفت و گو با ایرنا،افزود: این سامانه بدون محدودیت زمانی ازسوی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در سراسر کشور با هدف انعکاس انتظارات بانوان راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: امروز زنان به واسطه آن که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند، با نیازهایی مواجه هستند که آگاهی از آنها سبب تامین رضایت هرچه بیشتر این قشر می شود.

سرفرازی گفت: زنان درعرصه‌های مختلف همواره حضور داشته‌اند، بنابراین باید مطالبات آنان را تامین کرد و در این راه آگاهی از نیازهای قشر زنان ضرروی است.

وی اضافه کرد: بنابراین دراستان البرز فعالیت‌های کارشناسی خوبی در این زمینه در دست انجام قرار گرفته که با برنامه ریزی‌های منسجم درصدد آن تحقق آنها منطبق با نیازهای جامعه زنان این استان هستیم.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری البرز خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات زنان این استان بحث اشتغال زنان فارغ التحصیل است که با همکاری مراکز فنی و حرفه‌ای اجرای طرح‌های مهارت آموزی به این قشر مورد توجه قرار گرفته است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 211


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise