سه‌شنبه، 02 مهر 1398 - 07:31

قدردانی استاندار البرز از عملکرد ‌«دختران نینجا» در عصر جدید

استاندار البرز با بیان اینکه از توسعه ورزش بانوان در البرز حمایت لازم انجام می‌شود، گفت: پرداخت تسهیلات کم بهره برای دختران نینجا و ورزش نینجو تسو در دستور کار قرار گرفت.

کرج - امید بانوان؛ تسنیم نوشت؛ عزیزاله شهبازی در بازدید از باشگاه محل تمرین دختران نینجا در محله خرمدشت کرج ، اظهار داشت: برای ارتقای ورزش بانوان از هیچ تلاشی فروگذار نیستم و تمام تلاش بنده و همکارانم ایجاد فضا مناسب در حوزه ورزش استان البرز است.

وی افزود: خرسندم از اینکه در این منطقه به عنوان یکی از مناطق کمتر برخوردار استان البرز حضور یافتم و شاهد چنین فعالیت‌های حرفه‌ای ورزشی هستم.

استاندار البرز با بیان اینکه نین جوتسو ورزش بسیار سختی است، ولی دختران البرزی علاوه بر اینکه در این ورزش موفق هستند، توانستند آن را به سراسر کشور بیشتر معرفی کنند، بیان کرد: توسعه ورزش به عنوان عاملی مهم در جهت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.

شهبازی با بیان اینکه ارتقای سلامت، نشاط اجتماعی و ورزش البرز را به جد در دستور کار داریم، تصریح کرد: امروز از نزدیک به بررسی درخواست‌ها و موانع دختران نینجا پرداخته و ضمن تقدیر و خداقوت، تدابیر لازم برای حل مشکلات آنها اتخاذ شد.

وی با بیان اینکه امیدوارم با تسهیلات کم بهره و سریع که به توسعه این ورزش اختصاص داده می‌شود شاهد افتخارآفرینی و توفیق روزافزون دختران نینجا باشیم، عنوان کرد: استان البرز ظرفیت‌های مناسبی در حوزه ورزش‌های رزمی بانوان و آقایان دارد.

فریبا فرجی‌پور مربی دختران نینجای البرزی نیز در این دیدار از حضور استاندار البرز در محل تمرینشان قدردانی کرده و می گوید: این نخستین باری است که یک استاندار در چنین باشگاه کوچکی حضور می‌یابد.

وی می‌افزاید: حضور استاندار البرز و تصمیماتی که به واسطه آن گرفته شد به ما دلگرمی می‌دهد و اطمینان حاصل کردیم که مسئولان استانمان به فکر ما هستند.

انتهای پیام/

کدخبر: 2133


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise