چهارشنبه، 01 آبان 1398 - 13:06

بخشنامه تفکیک زن و مرد در ادارات تکذیب شد

وزیر کشور با رد ادعای رسانه‌ها مبنی بر ممنوعیت به کارگیری منشی زن برای مدیران مرد و تکفیک مردان و زنان در یکی از دستگاه‌های دولتی گفت: چنین بخشنامه‌ای وجود ندارد و امضا نکردم.

کرج – امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ یکی از روزنامه های صبح سه‌شنبه با انتشار مطلبی با عنوان «منشی زن برای مدیران دولتی رسماً ممنوع شد» مدعی شده بود که طبق ابلاغیه یک نهاد دولتی به مدیران زیرمجموعه، اتاق کار مردان و زنان در ادارات تفکیک و نباید از منشی زن برای آقایان و بالعکس استفاده شود.

این خبر در ادامه با واکنش «معصومه ابتکار» معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مواجه شد. وی دراین باره نوشت: در پی تماس‌های مکرر رسانه‌ها و مردم در این خصوص، روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده به رغم پیگیری‌ها، هیچ گونه منبعی برای این خبر و مصداقی از آن را در دستگاههای دولتی پیدا نکرد.

سردبیر روزنامه منتشر کننده این خبر در پاسخ به معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در گفت وگویی اظهار داشت: «به جهت حفظ محرمانگی از افشای منبع خبر معذوریم ولی توضیحات شما را منتشر می کنیم. خبر … بر اساس نامه یکی از مجموعه‌های یک وزارتخانه اقتصادی تنظیم شده است»

تا اینکه «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور روز چهارشنبه در حاشیه هیأت دولت درباره این بخشنامه گفت: چنین بخشنامه ای وجود ندارد و امضا نکردم.

انتهای پیام/

کدخبر: 2193


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise