چهارشنبه، 01 آبان 1398 - 13:58

ودیعه گذاران حج تمتع 99 اقدام کنند

مدیر حج و زیارت استان البرز از ودیعه‌گذاران حج تمتع خواست اطلاعات خود را در سامانه ذخیره حج تکمیل نمایند.

کرج – امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ عباس دمیرچی اعلام کرد: در فراخوان منتشر شده توسط سازمان حج و زیارت از تمام دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع خواسته شد با مراجعه به سامانه رزرویا ذخیره حج به نشانی reserve.haj.ir ، نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

وی اظهار داشت: هدف از این فراخوان آن است که ودیعه‌گذاران حج تمتع، اطلاعات شخصی خود را در این سامانه تکمیل، اصلاح و به روزرسانی کنند تا ضمن ساماندهی، تمام اولویت‌های باقی مانده در نوبت تشرف به حج، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با ودیعه‌گذاران، اطلاع‌رسانی نسبت به اولویت‌ها، برنامه‌های آموزشی و توجیهی و ... امکان‌پذیر شود.

بر اساس این اطلاعیه‌، شخص ودیعه‌گذار حج تمتع می‌تواند به سامانه یاد شده مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود اقدام کرده  یا با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی دارای مجوز از سازمان حج و زیارت با پرداخت مبلغ ۵۰ هزار ریال (پنج هزار تومان) این فرایند را انجام دهند.

انتشار این فراخوان به معنی اعلام اولویت‌های حج سال آینده نبوده و اولویت‌های تشرف به حج سال ۱۳۹۹ به تناسب سهمیه تعیین شده از سوی کشور میزبان و به ترتیب و بر اساس زمان ثبت نام زائران در بانک عامل در بازه زمانی مناسب اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

کدخبر: 2196


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise