پنجشنبه، 09 آبان 1398 - 12:15

سردار سلامی در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی در استان البرز مطرح کرد:

پیشرفت‌های کشور باید تداوم یابد

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه شأن ایران اسلامی رفاه است، گفت: برای تحقق این مهم باید تلاش کرد. ایران دارای منابع غنی است، کشور ما محل تجمع نعمت‌های الهی است.

کرج – امید بانوان؛ مهر نوشت؛ سردار سرلشکر حسین سلامی صبح پنجشنبه در حاشیه مراسم افتتاح هزار و ۲۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی در استان البرز با اهالی روستای «جارو» از توابع شهرستان اشتهارد صحبت کرد و ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول، گفت: خوشحالم و افتخار می‌کنم که در جمع شما مردم شریف هستم.

وی با اشاره به اینکه بنده روستازاده هستم، گفت: شرایط شما را درک می کنم، پاک دستی و کسب رزق حلال از ویژگی‌های روستائیان عزیز است.

فرمانده کل سپاه پاسداران ضمن تقدیر از سپاه استان البرز و بسیج سازندگی، گفت: بابت طرح‌هایی که در راستای محرومیت‌زدایی اجرا شده تشکر می‌کنم.

سردار سلامی در بخش دیگری به حضور پررنگ روحانیون اشاره کرد که برای حل مشکلات مردم تلاش می‌کنند و گفت: سختی‌های بزرگی را با جهاد پشت سر گذاشته‌ایم و بر دشمنان پیروز شدیم.

به دشمنان اجازه ندادیم از ما سبقت بگیرند

وی با تاکید بر اینکه به دشمنان اجازه ندادیم از ما سبقت بگیرند، گفت: با جهاد کشور را از دست دشمنان نجات دادیم و همه این دستاوردها به خاطر پیروی از ولی فقیه بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: فقط آمریکا، اسرائیل، انگلیس و سعودی دشمن ما نیستند بلکه فقر و محرومیت نیز دشمن ماست.

سردار سلامی در بخش دیگری به خلق حماسه باشکوه اربعین اشاره کرد و گفت: انسان‌های عاشق خالق چنین رویداد بزرگی هستند، عاشقانه باید پای کار باشیم تا دیگر شاهد فقیر، محروم و بیماری نباشیم.

وی با تاکید بر اینکه شأن ایران اسلامی رفاه است، گفت: برای تحقق این مهم باید تلاش کرد، ایران دارای منابع غنی است، کشور ما محل تجمع نعمت‌های الهی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ایران محور وحدت و پیروی از ولایت و رهبری است، گفت: این موهبتی الهی است که باید شکرگزار باشیم.

پیشرفت‌های کشور باید تداوم یابد

سردار سلامی اضافه کرد: رهبری معظم انقلاب یک موهبت الهی است که خداوند به کشور عطا کرده، یکی از دغدغه‌های رهبری ریشه کن شدن فقر است، ایشان برای کشور آرامش، عزت و شرف است همچنین امنیت و پیشرفت مردم دغدغه ایشان است.

وی در بخش دیگری با اشاره به پیشرفت و توسعه کشور در شرایط سخت تحریمی، گفت: نیروگاه، پالایشگاه‌ها و سدها ساخته شده و در حال ساخت است. پیشرفت‌های کشور باید تداوم یابد.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه ما باید کشور را بسازیم، گفت: ما دشمن فقر و محرومیت هستیم، ملت ایران از گردنه‌های سخت عبور می کنند، از طرفی‌ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیز هر دشمنی را شکست می‌دهند.

شایان ذکر است در این مراسم  ۱۰۱ پروژه احداث، تکمیل و مرمت جاده بین‌مزارع، جایگاه‌های دام و طیور پروژه آبرسانی، آب‌بند، استخر ذخیره آب، و فاضلاب روستایی امروز بهره برداری شد.

پنج مرکز سلامت و خانه بهداشت، ۱۱۴ پروژه کارگاه‌های اشتغال و مدارس روستایی، ۵۰۹ پروژه شامل خانه محروم، راه روستایی، پل روستایی، بهسازی معابر و غسالخانه، مسجد، خانه عالم کتابخانه و مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی از جمله دیگر پروژه هایی است که امروز با حضور سردار سلامی افتتاح شد.

همچنین ۱۳۹ جهیزیه توسط مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات اهدا شد.

 انتهای پیام/ 

کدخبر: 2227


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise